Новости | Политика | Праздники | Фотографии | Смайлики | Темы | Биографии | Украина | Ссылки | ФОРУМ

DKKD

donetsk.kiev.ua | kiev.donetsk.ua

Технадзор в Киеве Технадзор в Киеве

поиск


Интернет реклама
Прочтите также:
  • Народные Депутаты Украины 3-го созыва (1998-2002)
  • Народные Депутаты Украины 2-го созыва (1994-1998)
  • Регионы Украины
  • ЦВК зареєструвала кандидата на пост Президента України Володимира Литвина
  • ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів на пост Президента України

  • Народні депутати України IV скликання (2002-2006)

    АБВГДЕ Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я


    А
    Абдуллін Олександр Рафкатович Обраний по виборчому округу №156
    Рівненська область

    Авраменко Володимир Федорович Обраний по виборчому округу №54
    Донецька область

    Акопян Валерій Григорович Обраний по виборчому округу №132
    Миколаївська область

    Александровська Алла Олександрівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 21

    Алексєєв Ігор Вікторович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 50

    Альошин Валерій Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 52

    Анастасієв Валентин Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 40

    Андресюк Борис Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 10

    Анісімов В’ячеслав Олександрович Обраний по виборчому округу №30
    Дніпропетровська область

    Аніщук Володимир Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 33

    Антемюк Віктор Дмитрович Обраний по виборчому округу №11
    Вінницька область

    Антоньєва Ганна Петрівна Обрана по виборчому округу №99
    Кіровоградська область

    Артеменко Юрій Анатолійович Обраний по виборчому округу №77
    Запорізька область

    Асадчев Валерій Михайлович Обраний по виборчому округу №220
    м. Київ

    Астров-Шумілов Геннадій Костянтинович Обраний по виборчому округу №111
    Луганська область

    Атрошенко Владислав Анатолійович Обраний по виборчому округу №207
    Чернігівська область

    На початок
    Б
    Бабурін Олексій Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 23

    Баграєв Микола Георгійович Обраний по виборчому округу №186
    Херсонська область

    Байсаров Леонід Володимирович Обраний по виборчому округу №49
    Донецька область

    Балога Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №71
    Закарпатська область

    Бандурка Олександр Маркович Обраний по виборчому округу №176
    Харківська область

    Баранівський Олександр Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 18

    Бартків Василь Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 56

    Бастрига Іван Михайлович Обраний по виборчому округу №80
    Запорізька область

    Бауер Михайло Йозефович Обраний по виборчому округу №204
    Чернівецька область

    Бахтеєва Тетяна Дмитрівна Обрана по виборчому округу №42
    Донецька область

    Безсмертний Роман Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 13

    Беспалий Борис Якович Обраний по виборчому округу №223
    м. Київ

    Беспалов Олег Павлович Обраний по виборчому округу №183
    Херсонська область

    Бичков Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №25
    Дніпропетровська область

    Біловол Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №100
    Кіровоградська область

    Білозір Оксана Володимирівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 70

    Білорус Олег Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 6

    Бірюк Лев Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 76

    Блохін Олег Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 10

    Богатирьова Раїса Василівна Обрана по виборчому округу №41
    Донецька область

    Бойко Віктор Олексійович Обраний по виборчому округу №102
    Кіровоградська область

    Бойко Володимир Семенович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 4

    Бойко Юрій Анатолійович Обраний по виборчому округу №97
    Київська область

    Бокий Іван Сидорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 2

    Бондар Володимир Налькович Обраний по виборчому округу №22
    Волинська область

    Бондаренко Володимир Дмитрович Обраний по виборчому округу №219
    м. Київ

    Бондаренко Григорій Іванович Обраний по виборчому округу №92
    Київська область

    Бондаренко Олена Федорівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 74

    Бондарчук Олександр Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 36

    Бондарчук Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №20
    Волинська область

    Борзих Олександр Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 35

    Борзов Валерій Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 26

    Борщевський Віктор Валентинович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 35

    Бронніков Володимир Костянтинович Обраний по виборчому округу №81
    Запорізька область

    Бубка Сергій Назарович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 12

    Будаг’янц Микола Абрамович Обраний по виборчому округу №110
    Луганська область

    Буждиган Пилип Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 57

    Буйко Георгій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 19

    Бульба Степан Степанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 10

    Буряк Олександр Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 59

    Буряк Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №193
    Хмельницька область

    Буца Богдан Еманоїлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 93

    На початок
    В
    Васадзе Таріел Шакрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 28

    Васильєв Геннадій Андрійович Обраний по виборчому округу №61
    Донецька область

    Васильєв Олександр Андрійович Обраний по виборчому округу №61
    Донецька область

    Васюник Іван Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 43

    Ващук Катерина Тимофіївна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 3

    Веревський Андрій Михайлович Обраний по виборчому округу №146
    Полтавська область

    Веретенников Віктор Олександрович Обраний по виборчому округу №28
    Дніпропетровська область

    Вернигора Леонід Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 19

    Вернидубов Іван Васильович Обраний по виборчому округу №224
    м. Севастополь

    Вінський Йосип Вікентійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 6

    Волинець Михайло Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 14

    Волков Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №208
    Чернігівська область

    Воюш Володимир Дмитрович Обраний по виборчому округу №1
    Автономна Республіка Крим

    На початок
    Г
    Гаврилюк Василь Васильович Обраний по виборчому округу №147
    Полтавська область

    Гаврилюк Іван Ярославович Обраний по виборчому округу №126
    Львівська область

    Гавриш Степан Богданович Обраний по виборчому округу №177
    Харківська область

    Гадяцький Леонід Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 13

    Гайдош Іштван Ференцович Обраний по виборчому округу №72
    Закарпатська область

    Галієв Ернест Едуардович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 25

    Гапочка Микола Михайлович Обраний по виборчому округу №113
    Луганська область

    Гармаш Галина Федорівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 16

    Герасимов Іван Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 3

    Гінзбург Ольга Петрівна Обрана по виборчому округу №161
    Сумська область

    Гірник Євген Олексійович Обраний по виборчому округу №89
    Івано-Франківська область

    Гіршфельд Анатолій Мусійович Обраний по виборчому округу №180
    Харківська область

    Гладій Михайло Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 9

    Гладкіх Василь Іванович Обраний по виборчому округу №179
    Харківська область

    Глухівський Лев Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 95

    Гмиря Сергій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 58

    Головатий Сергій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 12

    Голуб Олександр Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 55

    Горбаль Василь Михайлович Обраний по виборчому округу №218
    м. Київ

    Горбатов Валерій Миронович Обраний по виборчому округу №6
    Автономна Республіка Крим

    Горбачов Віктор Сергійович Обраний по виборчому округу №128
    Миколаївська область

    Горлов Геннадій Васильович Обраний по виборчому округу №78
    Запорізька область

    Гошовський Володимир Сергійович Обраний по виборчому округу №173
    Харківська область

    Грановський Олександр Геннадійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 17

    Грач Леонід Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 11

    Грачев Олег Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 32

    Григорович Лілія Степанівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 6

    Гринів Ігор Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 51

    Грязєв Анатолій Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 12

    Губський Богдан Володимирович Обраний по виборчому округу №196
    Черкаська область

    Гудима Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №119
    Львівська область

    Гуменюк Олег Іванович Обраний по виборчому округу №165
    Тернопільська область

    Гурвіц Едуард Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 46

    Гуреєв Василь Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 18

    Гуренко Станіслав Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 7

    Гуров Вадим Миколайович Обраний по виборчому округу №32
    Дніпропетровська область

    На початок
    Д
    Давидова Людмила Іванівна Обрана по виборчому округу №181
    Харківська область

    Давимука Степан Антонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 77

    Дашутін Григорій Петрович Обраний по виборчому округу №163
    Сумська область

    Демьохін Володимир Анатолійович Обраний по виборчому округу №184
    Херсонська область

    Деркач Андрій Леонідович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 11

    Деркач Леонід Васильович Обраний по виборчому округу №36
    Дніпропетровська область

    Джемілєв Мустафа Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 28

    Джоджик Ярослав Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 63

    Дзонь Валентин Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 43

    Димінський Петро Петрович Обраний по виборчому округу №122
    Львівська область

    Діденко Юрій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 92

    Добкін Михайло Маркович Обраний по виборчому округу №174
    Харківська область

    Довгий Станіслав Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 33

    Довгий Тарас Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 36

    Доманський Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 37

    Дорогунцов Сергій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 48

    Драч Іван Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 31

    Драчевський Віктор Васильович Обраний по виборчому округу №35
    Дніпропетровська область

    Дубицький В’ячеслав Володимирович Обраний по виборчому округу №192
    Хмельницька область

    На початок
    Є
    Євдокимов Валерій Олександрович Обраний по виборчому округу №9
    Автономна Республіка Крим

    Єдін Олександр Йосипович Обраний по виборчому округу №103
    Кіровоградська область

    Єремеєв Ігор Миронович Обраний по виборчому округу №23
    Волинська область

    Єхануров Юрій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 26

    Єщенко Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 39

    На початок
    Ж
    Жванія Давид Важаєвич Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 33

    Жебрівський Павло Іванович Обраний по виборчому округу №65
    Житомирська область

    Жеваго Костянтин Валентинович Обраний по виборчому округу №150
    Полтавська область

    Жижко Сергій Андрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 79

    Жовтяк Євген Дмитрович Обраний по виборчому округу №95
    Київська область

    Жулинський Микола Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 10

    На початок
    З
    Загрева Борис Юхимович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 37

    Задорожній Олександр Вікторович Обраний по виборчому округу №213
    м. Київ

    Заєць Володимир Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 22

    Заєць Іван Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 8

    Заічко Віктор Олександрович Обраний по виборчому округу №225
    м. Севастополь

    Заклунна-Мироненко Валерія Гавриїлівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 5

    Заплатинський Володимир Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 15

    Зарубінський Олег Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 24

    Засуха Тетяна Володимирівна Обрана по виборчому округу №94
    Київська область

    Зварич Роман Михайлович Обраний по виборчому округу №90
    Івано-Франківська область

    Звягільський Юхим Леонідович Обраний по виборчому округу №43
    Донецька область

    Зімін Олег Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 34

    Зінченко Олександр Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 3

    Злочевський Микола Владиславович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 21

    Зубанов Володимир Олександрович Обраний по виборчому округу №60
    Донецька область

    Зубець Михайло Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 15

    Зубов Валентин Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 15

    На початок
    І
    Іванов Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №3
    Автономна Республіка Крим

    Іванчо Іван Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 69

    Івченко Олексій Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 57

    Ігнатенко Павло Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 38

    Іоффе Юлій Якович Обраний по виборчому округу №112
    Луганська область

    Ісаєв Леонід Олексійович Обраний по виборчому округу №169
    Харківська область

    На початок
    К
    Каденюк Леонід Костянтинович Обраний по виборчому округу №205
    Чернівецька область

    Калетнік Григорій Миколайович Обраний по виборчому округу №15
    Вінницька область

    Калінчук Василь Антонович Обраний по виборчому округу №144
    Одеська область

    Кальніченко Ігор Вікторович Обраний по виборчому округу №16
    Вінницька область

    Капустін Віктор Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 24

    Каратуманов Олег Юрійович Обраний по виборчому округу №182
    Харківська область

    Кармазін Юрій Анатолійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 17

    Карнаух Микола Васильович Обраний по виборчому округу №152
    Полтавська область

    Карпов Олександр Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 17

    Касьянов Сергій Павлович Обраний по виборчому округу №37
    Дніпропетровська область

    Катеринчук Микола Дмитрович Обраний по виборчому округу №13
    Вінницька область

    Катушева Зарема Гафарівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 59

    Кафарський Володимир Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 34

    Качур Павло Степанович Обраний по виборчому округу №117
    Львівська область

    Келестин Валерій Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 86

    Кеменяш Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №73
    Закарпатська область

    Кендзьор Ярослав Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 48

    Кириленко В’ячеслав Анатолійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 20

    Кириленко Іван Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 16

    Кириллов Віктор Дмитрович Обраний по виборчому округу №107
    Луганська область

    Кирильчук Євген Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 16

    Кириченко Людмила Федорівна Обрана по виборчому округу №108
    Луганська область

    Кисельов Олександр Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 29

    Ківалов Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №136
    Одеська область

    Кіроянц Сергій Георгійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 11

    Кіссе Антон Іванович Обраний по виборчому округу №136
    Одеська область

    Клименко Анатолій Володимирович Обраний по виборчому округу №24
    Дніпропетровська область

    Климпуш Орест Дмитрович Обраний по виборчому округу №75
    Закарпатська область

    Клімов Леонід Михайлович Обраний по виборчому округу №143
    Одеська область

    Клюєв Андрій Петрович Обраний по виборчому округу №46
    Донецька область

    Ключковський Юрій Богданович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 19

    Кобець Ольга Семенівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 28

    Коваль Вячеслав Станіславович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 15

    Козаченко Олексій Олексійович Обраний по виборчому округу №134
    Одеська область

    Козловський Анатолій Михайлович Обраний по виборчому округу №133
    Миколаївська область

    Колісник Микола Дмитрович Обраний по виборчому округу №34
    Дніпропетровська область

    Колоніарі Олександр Петрович Обраний по виборчому округу №56
    Донецька область

    Комар Микола Степанович Обраний по виборчому округу №51
    Донецька область

    Коновалюк Валерій Ілліч Обраний по виборчому округу №62
    Донецька область

    Константинов Євген Семенович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 26

    Корж Віталій Терентійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 24

    Король Віктор Миколайович Обраний по виборчому округу №202
    Чернівецька область

    Корсаков Олексій Якович Обраний по виборчому округу №50
    Донецька область

    Корчинський Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 89

    Косів Михайло Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 65

    Косінов Станіслав Анатолійович Обраний по виборчому округу №170
    Харківська область

    Костенко Юрій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 4

    Костинюк Богдан Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 54

    Косьяненко Олександр Володимирович Обраний по виборчому округу №29
    Дніпропетровська область

    Кравченко Микола Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 26

    Кравчук Леонід Макарович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 5

    Криворучко Юрій Зеновійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 83

    Круглов Микола Петрович Обраний по виборчому округу №130
    Миколаївська область

    Крук Юрій Борисович Обраний по виборчому округу №140
    Одеська область

    Круць Микола Федорович Обраний по виборчому округу №85
    Івано-Франківська область

    Крючков Георгій Корнійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 14

    Кузьменко Петро Павлович Обраний по виборчому округу №199
    Черкаська область

    Кузьмук Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №129
    Миколаївська область

    Кукоба Анатолій Тихонович Обраний по виборчому округу №145
    Полтавська область

    Кульчинський Микола Георгійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 73

    Курас Іван Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 19

    Кухарчук Микола Андрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 53

    На початок
    Л
    Ландик Валентин Іванович Обраний по виборчому округу №44
    Донецька область

    Лапін Євген Васильович Обраний по виборчому округу №158
    Сумська область

    Ларін Сергій Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 42

    Лебедівський Валерій Анатолійович Обраний по виборчому округу №221
    м. Київ

    Левцун Володимир Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 17

    Лелюк Олексій Володимирович Обраний по виборчому округу №151
    Полтавська область

    Лещенко Володимир Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 27

    Лєщинський Олександр Олегович Обраний по виборчому округу №58
    Донецька область

    Литвин Вадим Валентинович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 52

    Литвин Володимир Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 1

    Лісін Микола Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 20

    Лобода Михайло Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 30

    Лукашук Олег Григорович Обраний по виборчому округу №188
    Хмельницька область

    Лук’яненко Левко Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 5

    Луценко Юрій Віталійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 3

    Льовін Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 18

    Ляпіна Ксенія Михайлівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 88

    На початок
    М
    Мазуренко Володимир Іванович Обраний по виборчому округу №142
    Одеська область

    Майко Віталій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 23

    Майстришин Володимир Якович Обраний по виборчому округу №14
    Вінницька область

    Макеєнко Володимир Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 21

    Малиновський Олексій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 14

    Манчуленко Георгій Манолійович Обраний по виборчому округу №203
    Чернівецька область

    Маркуш Марія Андріївна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 54

    Мартиненко Микола Володимирович Обраний по виборчому округу №21
    Волинська область

    Мартиновський Валерій Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 26

    Мартинюк Адам Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 6

    Марченко Олександр Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 97

    Масенко Олександр Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 31

    Матвєєв Валентин Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 12

    Матвєєв Володимир Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 17

    Матвієнко Анатолій Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 2

    Матвієнко Павло Володимирович Обраний по виборчому округу №66
    Житомирська область

    Матвієнков Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №55
    Донецька область

    Матвійчук Едуард Леонідович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 64

    Медведчук Віктор Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 1

    Мельник Микола Євтихійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 8

    Мельников Микола Петрович Обраний по виборчому округу №105
    Луганська область

    Мельничук Валентин Васильович Обраний по виборчому округу №206
    Чернігівська область

    Мельничук Михайло Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 22

    Мигович Іван Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 44

    Миримський Лев Юлійович Обраний по виборчому округу №2
    Автономна Республіка Крим

    Мироненко Віктор Андрійович Обраний по виборчому округу №5
    Автономна Республіка Крим

    Місюра Вадим Ярославович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 30

    Мішура Валерій Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 22

    Мовчан Володимир Петрович Обраний по виборчому округу №31
    Дніпропетровська область

    Мовчан Павло Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 58

    Мойсик Володимир Романович Обраний по виборчому округу №87
    Івано-Франківська область

    Мокроусов Анатолій Олексійович Обраний по виборчому округу №215
    м. Київ

    Мордовець Леонід Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 25

    Мороз Анатолій Миколайович Обраний по виборчому округу №83
    Запорізька область

    Мороз Олександр Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 1

    Морозов Олександр Валерійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 50

    Мусіяка Віктор Лаврентійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 22

    Мухін Володимир Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 24

    Мхітарян Нвєр Мнацаканович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 31

    На початок
    Н
    Надрага Василь Іванович Обраний по виборчому округу №104
    Луганська область

    Наконечний Володимир Леонтієвич Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 32

    Наливайко Анатолій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 9

    Насалик Ігор Степанович Обраний по виборчому округу №86
    Івано-Франківська область

    Немировський Олег Анатолійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 19

    Нечипорук Володимир Павлович Обраний по виборчому округу №194
    Хмельницька область

    Ніколаєнко Станіслав Миколайович Обраний по виборчому округу №187
    Херсонська область

    Новак Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 43

    Носенко Микола Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 46

    Нощенко Микола Петрович Обраний по виборчому округу №160
    Сумська область

    На початок
    О
    Одайник Микола Миколайович Обраний по виборчому округу №18
    Вінницька область

    Олексенко Олег Іванович Обраний по виборчому округу №82
    Запорізька область

    Олексіюк Сергій Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 67

    Олійник Борис Ілліч Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 4

    Олійник Петро Михайлович Обраний по виборчому округу №125
    Львівська область

    Олуйко Віталій Миколайович Обраний по виборчому округу №189
    Хмельницька область

    Омельченко Григорій Омелянович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 3

    Омельченко Олександр Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 53

    Оніщук Микола Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 13

    Онопенко Василь Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 4

    Оплачко Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 61

    Оржаховський Анатолій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 60

    Оробець Юрій Миколайович Обраний по виборчому округу №222
    м. Київ

    Осика Сергій Григорович Обраний по виборчому округу №96
    Київська область

    Осташ Ігор Іванович Обраний по виборчому округу №127
    Львівська область

    На початок
    П
    Павленко Юрій Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 40

    Павличко Дмитро Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 99

    Павловський Михайло Антонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 8

    Павлюк Микола Пантелеймонович Обраний по виборчому округу №137
    Одеська область

    Пак Володимир Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 75

    Панасовський Олег Григорович Обраний по виборчому округу №47
    Донецька область

    Папієв Михайло Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 8

    Парубок Омелян Никонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 2

    Пеклушенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №84
    Запорізька область

    Песоцький Микола Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 23

    Петренко Володимир Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 41

    Петров Віктор Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 29

    Петров Олег Володимирович Обраний по виборчому округу №211
    Чернігівська область

    Пєхота Володимир Юлійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 39

    Пинзеник Віктор Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 5

    Писаренко Анатолій Григорович Обраний по виборчому округу №68
    Житомирська область

    Писарчук Петро Іванович Обраний по виборчому округу №124
    Львівська область

    Пінчук Віктор Михайлович Обраний по виборчому округу №26
    Дніпропетровська область

    Плохой Ігор Іванович Обраний по виборчому округу №141
    Одеська область

    Плужников Ігор Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 12

    Плютинський Володимир Антонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 14

    Плющ Іван Степанович Обраний по виборчому округу №209
    Чернігівська область

    Подобєдов Сергій Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 16

    Поживанов Михайло Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 87

    Полііт Андрій Анатолійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 34

    Поліщук Кирило Ананійович Обраний по виборчому округу №98
    Київська область

    Поліщук Микола Єфремович Обраний по виборчому округу №214
    м. Київ

    Полякова Лариса Євгеніївна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 30

    Полянчич Михайло Михайлович Обраний по виборчому округу №168
    Тернопільська область

    Пономаренко Георгій Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 24

    Поплавський Михайло Михайлович Обраний по виборчому округу №101
    Кіровоградська область

    Поровський Микола Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 98

    Порошенко Петро Олексійович Обраний по виборчому округу №12
    Вінницька область

    Потапов Василь Іванович Обраний по виборчому округу №178
    Харківська область

    Потебенько Михайло Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 20

    Правденко Сергій Макарович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 11

    Прошкуратова Тамара Сергіївна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 2

    Пузаков Володимир Тихонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 25

    Пустовойтенко Валерій Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 6

    Пхиденко Станіслав Семенович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 51

    На початок
    Р
    Развадовський Віктор Йосипович Обраний по виборчому округу №69
    Житомирська область

    Райков Борис Сергійович Обраний по виборчому округу №200
    Черкаська область

    Ратушний Михайло Ярославович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 78

    Ратушняк Сергій Миколайович Обраний по виборчому округу №70
    Закарпатська область

    Раханський Анатолій Варфоломійович Обраний по виборчому округу №4
    Автономна Республіка Крим

    Резнік Ігор Йосипович Обраний по виборчому округу №135
    Одеська область

    Ременюк Олексій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 21

    Рибак Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №45
    Донецька область

    Рибачук Олег Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 29

    Римарук Олександр Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 66

    Різак Іван Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 7

    Рішняк Іван Миколайович Обраний по виборчому округу №162
    Сумська область

    Родіонов Михайло Кузьмич Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 49

    Руденко Геннадій Борисович Обраний по виборчому округу №149
    Полтавська область

    Рудковський Дмитро Олександрович Обраний по виборчому округу №91
    Київська область

    Рудьковський Микола Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 9

    Ружицький Антон Матвійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 91

    Рябіка Володимир Леонідович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 4

    Рябікін Павло Борисович Обраний по виборчому округу №131
    Миколаївська область

    На початок
    С
    Сабашук Петро Павлович Обраний по виборчому округу №76
    Запорізька область

    Савицький Валентин Вікторович Обраний по виборчому округу №67
    Житомирська область

    Садовий Микола Ілліч Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 24

    Салигін Васілій Вікторовіч Обраний по виборчому округу №172
    Харківська область

    Салмін Олег Володимирович Обраний по виборчому округу №148
    Полтавська область

    Самойлик Катерина Семенівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 15

    Самоплавський Валерій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 25

    Самофалов Геннадій Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 29

    Сандлер Дмитро Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 18

    Сас Сергій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 18

    Сафіуллін Равіль Сафович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 22

    Сацюк Володимир Миколайович Обраний по виборчому округу №64
    Житомирська область

    Сватков Леонід Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 36

    Святаш Дмитро Володимирович Обраний по виборчому округу №171
    Харківська область

    Семенюк Валентина Петрівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 4

    Семинога Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 22

    Сергієнко Леонід Григорович Обраний по виборчому округу №27
    Дніпропетровська область

    Сидоренко Микола Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 82

    Симоненко Петро Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 1

    Ситник Костянтин Меркурійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 20

    Сівкович Володимир Леонідович Обраний по виборчому округу №93
    Київська область

    Сігал Євген Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 14

    Сімонов Володимир Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 56

    Сінченко Сергій Григорович Обраний по виборчому округу №109
    Луганська область

    Сіренко Василь Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 18

    Скомаровський Володимир Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 49

    Скудар Георгій Маркович Обраний по виборчому округу №52
    Донецька область

    Слабенко Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №19
    Волинська область

    Слаута Віктор Андрійович Обраний по виборчому округу №63
    Донецька область

    Слободян Олександр В’ячеславович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 7

    Сміяненко Ігор Миколайович Обраний по виборчому округу №33
    Дніпропетровська область

    Соболєв Сергій Владиславович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 16

    Сокирко Микола Васильович Обраний по виборчому округу №17
    Вінницька область

    Соломатін Юрій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 45

    Солошенко Микола Павлович Обраний по виборчому округу №38
    Дніпропетровська область

    Співачук Володимир Леонідович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 21

    Сподаренко Іван Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 5

    Станецький Геннадій Станіславович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 41

    Сташевський Станіслав Телісфорович Обраний по виборчому округу №217
    м. Київ

    Степанов Михайло Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 26

    Стецьків Тарас Степанович Обраний по виборчому округу №118
    Львівська область

    Стецько Ярослава Йосипівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 11

    Стойко Іван Михайлович Обраний по виборчому округу №166
    Тернопільська область

    Стоян Олександр Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 2

    Стребко Станіслав Кирилович Обраний по виборчому округу №139
    Одеська область

    Стретович Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 32

    Ступак Володимир Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 96

    Сулковський Павло Гнатович Обраний по виборчому округу №154
    Рівненська область

    Супрун Людмила Павлівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 37

    Суркіс Григорій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 11

    Сухий Ярослав Михайлович Обраний по виборчому округу №79
    Запорізька область

    Сушкевич Валерій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 38

    Сятиня Михайло Лукович Обраний по виборчому округу №74
    Закарпатська область

    На початок
    Т
    Табачник Дмитро Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 21

    Танюк Леонід Степанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 12

    Таран-Терен Віктор Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 13

    Тарасюк Борис Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 9

    Тарасюк Ігор Григорович Обраний по виборчому округу №167
    Тернопільська область

    Татусяк Сергій Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 44

    Терещук Сергій Миколайович Обраний по виборчому округу №195
    Черкаська область

    Терьохін Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №216
    м. Київ

    Тимошенко Віктор Анатолійович Обраний по виборчому округу №197
    Черкаська область

    Тимошенко Юлія Володимирівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 1

    Тігіпко Сергій Леонідович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 7

    Ткаленко Олександр Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 85

    Ткач Роман Володимирович Обраний по виборчому округу №88
    Івано-Франківська область

    Ткаченко Олександр Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 8

    Толочко Петро Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 9

    Толстоухов Анатолій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 14

    Томенко Микола Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 62

    Томич Іван Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 71

    Тополов Віктор Семенович Обраний по виборчому округу №115
    Луганська область

    Третьяков Олександр Юрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 41

    Трофименко Вадим Всеволодович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 42

    Турманов Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №59
    Донецька область

    Турчинов Олександр Валентинович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 7

    Тягнибок Олег Ярославович Обраний по виборчому округу №120
    Львівська область

    На початок
    У
    Удовенко Геннадій Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 3

    Ульянченко Віра Іванівна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 80

    Усаченко Лариса Михайлівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 90

    Устенко Олександр Андрійович Обраний по виборчому округу №164
    Тернопільська область

    На початок
    Ф
    Федорчук Ярослав Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 27

    Фельдман Олександр Борисович Обраний по виборчому округу №175
    Харківська область

    Фіалковський Володимир Олександрович Обраний по виборчому округу №185
    Херсонська область

    Фікс Єфим Зіс’євич Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 27

    Філенко Володимир Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 27

    Філіндаш Євген Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 27

    Фоменко Катерина Олександрівна Обрана по виборчому округу №114
    Луганська область

    Франчук Анатолій Романович Обраний по виборчому округу №10
    Автономна Республіка Крим

    Франчук Ігор Анатолійович Обраний по виборчому округу №7
    Автономна Республіка Крим

    На початок
    Х
    Хара Василь Георгійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 16

    Хмара Степан Ілліч Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 10

    Хмельницький Василь Іванович Обраний по виборчому округу №82
    Запорізька область

    Хомутиннік Віталій Юрійович Обраний по виборчому округу №53
    Донецька область

    На початок
    Ц
    Царенко Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №159
    Сумська область

    Царьов Олег Анатолійович Обраний по виборчому округу №40
    Дніпропетровська область

    Цехмістренко Віталій Григорович Обраний по виборчому округу №155
    Рівненська область

    Цибенко Петро Степанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 13

    Цибулько Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 94

    Цкітішвілі Енвер Омарович Обраний по виборчому округу №106
    Луганська область

    Цушко Василь Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 17

    На початок
    Ч
    Чеботарьова Юлія Сергіївна Обрана по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 40

    Челноков Сергій Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 42

    Челомбітко Ігор Васильович Обраний по виборчому округу №198
    Черкаська область

    Червоненко Євген Альфредович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 30

    Червоній Василь Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 55

    Черновецький Леонід Михайлович Обраний по виборчому округу №212
    м. Київ

    Черняк Володимир Кирилович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 47

    Четверіков Іван Антонович Обраний по виборчому округу №151
    Полтавська область

    Чечель Микола Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 72

    Чикал Адам Васильович Обраний по виборчому округу №191
    Хмельницька область

    Чичканов Сергій Владленович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 28

    Чичков Валерій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 23

    Чорновіл Тарас В’ячеславович Обраний по виборчому округу №116
    Львівська область

    Чорноволенко Олександр Віленович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 35

    Чубаров Рефат Абдурахманович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 61

    На початок
    Ш
    Шандра Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 39

    Шаров Ігор Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 20

    Шведенко Микола Миколайович Обраний по виборчому округу №138
    Одеська область

    Шевченко Віталій Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 81

    Шевченко Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №39
    Дніпропетровська область

    Шевчук Сергій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»
    Порядковий номер у списку 27

    Шепетін Володимир Леонідович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 9

    Шершун Микола Харитонович Обраний по виборчому округу №157
    Рівненська область

    Шибко Віталій Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціалістична партія України
    Порядковий номер у списку 7

    Ширко Юрій Володимирович Обраний по виборчому округу №153
    Рівненська область

    Шкіль Андрій Васильович Обраний по виборчому округу №121
    Львівська область

    Шкіря Ігор Миколайович Обраний по виборчому округу №57
    Донецька область

    Шкляр Володимир Борисович Обраний по виборчому округу №8
    Автономна Республіка Крим

    Шпак Василь Федорович Обраний по виборчому округу №190
    Хмельницька область

    Шпиг Федір Іванович Обраний по виборчому округу №210
    Чернігівська область

    Шульга Микола Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Комуністична партія України
    Порядковий номер у списку 38

    Шурма Ігор Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Соціал-демократична партія України (об’єднана)
    Порядковий номер у списку 24

    Шуфрич Нестор Іванович Обраний по виборчому округу №201
    Черкаська область

    На початок
    Щ
    Щербань Володимир Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 44

    На початок
    Ю
    Юхновський Ігор Рафаїлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 68

    Юхновський Олег Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Виборчий блок Юлії Тимошенко»
    Порядковий номер у списку 19

    Ющенко Віктор Андрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 1

    Ющенко Петро Андрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 45

    На початок
    Я
    Яворівський Володимир Олександрович Обраний по виборчому округу №123
    Львівська область

    Янковський Микола Андрійович Обраний по виборчому округу №48
    Донецька область

    Ярославський Олександр Владиленович Обраний по виборчому округу №206
    Чернігівська область

    Ярославський Олексій Владиленович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу
    Виборчий блок політичних партій «Блок Віктора Ющенка «Наша Україна»
    Порядковий номер у списку 23

    На початок

    Интернет реклама
    Прочтите также:
  • Народные Депутаты Украины 3-го созыва (1998-2002)
  • Народные Депутаты Украины 2-го созыва (1994-1998)
  • Регионы Украины
  • ЦВК зареєструвала кандидата на пост Президента України Володимира Литвина
  • ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів на пост Президента України
  • Вверх страницы

    Предложение

    Новости | Политика | Праздники | Фотографии | Смайлики | Темы | Биографии | Украина | Ссылки | ФОРУМ

    Какой Янукович?

    Срок жизни ресурса