Новости | Политика | Праздники | Фотографии | Смайлики | Темы | Биографии | Украина | Ссылки | ФОРУМ

DKKD

donetsk.kiev.ua | kiev.donetsk.ua

Технадзор в Киеве Технадзор в Киеве

поиск


Интернет реклама
Прочтите также:
  • Народные депутаты Украины IV созыва (2002-2006)
  • Народные Депутаты Украины 2-го созыва (1994-1998)
  • ЦВК зареєструвала кандидата на пост Президента України Володимира Литвина
  • ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів на пост Президента України
  • ЦВК зареєструвала кандидатів на пост Президента України О.Я.Тягнибока і Ю.І.Костенка та відмовила в реєстрації п’ятьох кандидатів

  • Народні Депутати України 3-го скликання (1998-2002)

    АБВГДЕ Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

    А
    Абдуллін Олександр Рафкатович Обраний по виборчому округу №97
    Київська обл.

    Абрамов Федір Михайлович Обраний по виборчому округу №59
    Донецька обл.

    Агафонов Микола Іванович Обраний по виборчому округу №28
    Дніпропетровська обл.

    Акопян Валерій Григорович Обраний по виборчому округу №131
    Миколаївська обл.

    Александровська Алла Олександрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 24

    Алексєєв Володимир Геннадійович Обраний по виборчому округу №172
    Харківська обл.

    Альохін Володимир Ілліч Обраний по виборчому округу №39
    Дніпропетровська обл.

    Альошин Валерій Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 36

    Ананко Євген Павлович Обраний по виборчому округу №206
    Чернігівська обл.

    Анастасієв Валентин Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Андреічев Олег Анатолійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Андресюк Борис Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 12

    Аніщук Володимир Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 17

    Аннєнков Єгор Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 27

    Антоньєва Ганна Петрівна Обраний по виборчому округу №98
    Кіровоградська обл.

    Арабаджи Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №79
    Запорізька обл.

    Асадчев Валерій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 37

    На початок
    Б
    Бабич Валерій Георгійович Обраний по виборчому округу №218
    м. Київ

    Бабурін Олексій Васильович Обраний по виборчому округу №75
    Запорізька обл.

    Бакай Ігор Михайлович Обраний по виборчому округу №64
    Житомирська обл.

    Балашов Геннадій Вікторович Обраний по виборчому округу №27
    Дніпропетровська обл.

    Бандурка Олександр Маркович Обраний по виборчому округу №175
    Харківська обл.

    Баранчик Іван Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 21

    Баулін Павло Борисович Обраний по виборчому округу №76
    Запорізька обл.

    Безсмертний Роман Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 11

    Безугла Людмила Яківна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 16

    Бережний Віктор Григорович Обраний по виборчому округу №114
    Луганська обл.

    Беспалий Борис Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 18

    Бєлоусова Ірина Анатоліївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 14

    Білас Іван Григорович Обраний по виборчому округу №120
    Львівська обл.

    Білик Анатолій Григорович Обраний по виборчому округу №38
    Дніпропетровська обл.

    Біловол Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №99
    Кіровоградська обл.

    Білорус Олег Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 8

    Білоус Артур Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 19

    Блохін Олег Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 16

    Богатиренко Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №63
    Донецька обл.

    Богатирьова Раїса Василівна Обраний по виборчому округу №41
    Донецька обл.

    Богословська Інна Германівна Обраний по виборчому округу №169
    Харківська обл.

    Бойко Богдан Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 7

    Бойчук Іван Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 25

    Бокий Іван Сидорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 5

    Бондаренко Володимир Дмитрович Обраний по виборчому округу №212
    м. Київ

    Бондаренко Олена Федорівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 13

    Бондарчук Олександр Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 35

    Борзих Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №103
    Луганська обл.

    Борзов Валерій Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 35

    Бортник Володимир Федорович Обраний по виборчому округу №189
    Хмельницька обл.

    Борщевський Віктор Валентинович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 39

    Бродський Михайло Юрійович Обраний по виборчому округу №215
    м. Київ

    Буждиган Пилип Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 49

    Буйко Георгій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 26

    Буряк Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №193
    Хмельницька обл.

    На початок
    В
    Варбанець Іван Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 67

    Василенко Анатолій Стефанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 37

    Васильєв Геннадій Андрійович Обраний по виборчому округу №61
    Донецька обл.

    Ващук Катерина Тимофіївна Обраний по виборчому округу №20
    Волинська обл.

    Ведмідь Аліна Петрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 29

    Вінський Йосип Вікентійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 9

    Вітренко Наталія Михайлівна Обраний по виборчому округу №160
    Сумська обл.

    Власов Володимир Дмитрович Обраний по виборчому округу №54
    Донецька обл.

    Волков Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №208
    Чернігівська обл.

    Волковський Анатолій Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 13

    Волок Анатолій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    На початок
    Г
    Габер Микола Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 10

    Гаврилов Ігор Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 16

    Гавриш Степан Богданович Обраний по виборчому округу №176
    Харківська обл.

    Гадяцький Леонід Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Гаркуша Олексій Миколайович Обраний по виборчому округу №130
    Миколаївська обл.

    Гінзбург Ольга Петрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Глухівський Лев Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 41

    Гмиря Сергій Петрович Обраний по виборчому округу №105
    Луганська обл.

    Гнатюк Дмитро Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 4

    Головатий Сергій Петрович Обраний по виборчому округу №222
    м. Київ

    Голуб Олександр Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 33

    Горбатов Валерій Миронович Обраний по виборчому округу №6
    Авт.Республіка Крим

    Горбачов Віктор Сергійович Обраний по виборчому округу №127
    Миколаївська обл.

    Горошкевич Олександр Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 21

    Гошовська Валентина Андріївна Обраний по виборчому округу №178
    Харківська обл.

    Грачов Олег Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 14

    Григорович Лілія Степанівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 17

    Гриневецький Сергій Рафаїлович Обраний по виборчому округу №143
    Одеська обл.

    Губський Богдан Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 9

    Гудима Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №123
    Львівська обл.

    Гурвіц Едуард Йосипович Обраний по виборчому округу №136
    Одеська обл.

    Гуренко Станіслав Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 25

    Гуров Вадим Миколайович Обраний по виборчому округу №32
    Дніпропетровська обл.

    Гусак Леонід Гаврилович Обраний по виборчому округу №144
    Полтавська обл.

    Гуцол Михайло Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 18

    На початок
    Д
    Давидов Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №108
    Луганська обл.

    Дайнеко Леонід Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 51

    Данильчук Олександр Юрійович Обраний по виборчому округу №156
    Рівненська обл.

    Дашутін Григорій Петрович Обраний по виборчому округу №162
    Сумська обл.

    Дворкіс Дмитро Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 3

    Деркач Андрій Леонідович Обраний по виборчому округу №159
    Сумська обл.

    Джемілев Мустафа Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 9

    Джоджик Ярослав Іванович Обраний по виборчому округу №163
    Тернопільська обл.

    Діброва Валерій Григорович Обраний по виборчому округу №19
    Волинська обл.

    Діяк Іван Васильович Обраний по виборчому округу №179
    Харківська обл.

    Довганчин Григорій Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 32

    Довгань Костянтин Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 8

    Довгань Сергій Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 2

    Долженко Геннадій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 28

    Доманський Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 44

    Донець Наталія Григорівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 18

    Донченко Юрій Григорович Обраний по виборчому округу №113
    Луганська обл.

    Дорогунцов Сергій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 60

    Драголюнцев Анатолій Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 7

    Драч Іван Федорович Обраний по виборчому округу №167
    Тернопільська обл.

    Дроботов Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 18

    Друзюк Світлана Олександрівна Обраний по виборчому округу №137
    Одеська обл.

    На початок
    Є
    Єдін Олександр Йосипович Обраний по виборчому округу №102
    Кіровоградська обл.

    Єльчанінов Володимир Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 6

    Єльяшкевич Олександр Сергійович Обраний по виборчому округу №182
    Херсонська обл.

    Ємець Олександр Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 6

    Єрмак Анатолій Васильович Обраний по виборчому округу №83
    Запорізька обл.

    Єрохін Олександр Вікторович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Єськов Валентин Андрійович Обраний по виборчому округу №109
    Луганська обл.

    Єхануров Юрій Іванович Обраний по виборчому округу №64
    Житомирська обл.

    Єщенко Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 19

    На початок
    Ж
    Жеваго Костянтин Валентинович Обраний по виборчому округу №149
    Полтавська обл.

    Жежук Наталія Сергіївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 23

    Жердицький Віктор Юстимович Обраний по виборчому округу №74
    Закарпатська обл.

    Жир Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №35
    Дніпропетровська обл.

    Жовтіс Олександр Ігорович Обраний по виборчому округу №138
    Одеська обл.

    Жовтяк Євген Дмитрович Обраний по виборчому округу №94
    Київська обл.

    Журавський Віталій Станіславович Обраний по виборчому округу №68
    Житомирська обл.

    На початок
    З
    Задорожна Тетяна Андріївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 6

    Задорожній Олександр Вікторович Обраний по виборчому округу №217
    м. Київ

    Заєць Володимир Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 17

    Заєць Іван Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 6

    Заклунна Валерія Гавриїлівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 5

    Заплатинський Володимир Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 14

    Зарубінський Олег Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 12

    Засуха Тетяна Володимирівна Обраний по виборчому округу №93
    Київська обл.

    Зачосов Вадим Олександрович Обраний по виборчому округу №225
    м. Севастополь

    Зварич Роман Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 24

    Звонарж Андрій Юрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 76

    Звягільський Юхим Леонідович Обраний по виборчому округу №43
    Донецька обл.

    Зінченко Олександр Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 7

    Зубов Валентин Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 11

    На початок
    І
    Іванов Валерій Геннадійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Іванов Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №3
    Авт.Республіка Крим

    Іоффе Юлій Якович Обраний по виборчому округу №111
    Луганська обл.

    Іщенко Олег Іванович Обраний по виборчому округу №165
    Тернопільська обл.

    Іщенко Олексій Максимович Обраний по виборчому округу №96
    Київська обл.

    На початок
    К
    Калінчук Василь Антонович Обраний по виборчому округу №143
    Одеська обл.

    Кармазін Юрій Анатолійович Обраний по виборчому округу №134
    Одеська обл.

    Карпов Олександр Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 14

    Кафарський Володимир Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 15

    Квят Вячеслав Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 8

    Квятковський Ігор Васильович Обраний по виборчому округу №11
    Вінницька обл.

    Кендзьор Ярослав Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Кирил Володимир Олексійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 47

    Кириленко В’ячеслав Анатолійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 18

    Кириленко Іван Григорович Обраний по виборчому округу №36
    Дніпропетровська обл.

    Кирильчук Євген Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 13

    Кириченко Микола Олексійович Обраний по виборчому округу №151
    Полтавська обл.

    Кириченко Сергій Олександрович Обраний по виборчому округу №183
    Херсонська обл.

    Кирюшин Ігор Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 11

    Ківалов Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №135
    Одеська обл.

    Кінах Анатолій Кирилович Обраний по виборчому округу №128
    Миколаївська обл.

    Кірімов Іван Захарович Обраний по виборчому округу №95
    Київська обл.

    Кіяшко Сергій Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 14

    Клочко Марія Олександрівна Обраний по виборчому округу №148
    Полтавська обл.

    Ключковський Юрій Богданович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 39

    Ковалко Михайло Петрович Обраний по виборчому округу №65
    Житомирська обл.

    Коваль Вячеслав Станіславович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 21

    Ковач Микола Миколайович Обраний по виборчому округу №72
    Закарпатська обл.

    Кожевніков Борис Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 86

    Кожин Борис Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 12

    Козак Ярослав Іванович Обраний по виборчому округу №150
    Полтавська обл.

    Коліушко Ігор Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 16

    Коломойцев-Рибалка Валерій Едуардович Обраний по виборчому округу №106
    Луганська обл.

    Кондратевський Сергій Михайлович Обраний по виборчому округу №224
    м. Севастополь

    Кондратенко Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 69

    Коновалюк Валерій Ілліч Обраний по виборчому округу №62
    Донецька обл.

    Кононенко Юрій Савич Обраний по виборчому округу №181
    Харківська обл.

    Кононов Віталій Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 1

    Константинов Евген Семенович Обраний по виборчому округу №51
    Донецька обл.

    Корнійчук Ігор Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 31

    Король Віктор Миколайович< Обраний по виборчому округу №202
    Чернівецька обл.

    Корчинський Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №205
    Чернівецька обл.

    Косаківський Леонід Григорович Обраний по виборчому округу №223
    м. Київ

    Косів Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №116
    Львівська обл.

    Костенко Юрій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 5

    Костинюк Богдан Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 38

    Костицький Василь Васильович Обраний по виборчому округу №84
    Івано-Франківська обл.

    Костржевськй Денис Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 19

    Костусєв Олексій Олексійович/a> Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 20

    Кочерга Віктор Герасимович Обраний по виборчому округу №49
    Донецька обл.

    Кощинець Василь Васильович Обраний по виборчому округу №88
    Івано-Франківська обл.

    Кравченко Микола Васильович Обраний по виборчому округу №57
    Донецька обл.

    Кравчук Леонід Макарович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 1

    >Красняков Євген Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 89

    Кремень Василь Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 8

    Креч Едуард Едуардович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 27

    Криворучко Юрій Зеновійович Обраний по виборчому округу №118
    Львівська обл.

    Кривошея Сергій Вікторович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 7

    Крук Юрій Борисович Обраний по виборчому округу №139
    Одеська обл.

    Круценко Василь Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 54

    Крючков Георгій Корнійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 18

    Кузнєцов Олександр Борисович Обраний по виборчому округу №78
    Запорізька обл.

    Кузнєцов Павло Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 98

    Кулик Олександр Васильович Обраний по виборчому округу №145
    Полтавська обл.

    Кульчинський Микола Георгійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Куньов Іван Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 15

    Курикін Сергій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 4

    Кухарчук Микола Андрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 91

    Кухарчук Олег Сергійович Обраний по виборчому округу №101
    Кіровоградська обл.

    Кучеренко Валерій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 65

    Кучеренко Олексій Юрійович Обраний по виборчому округу №80
    Запорізька обл.

    Кушнір Олександр Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 58

    Кушніров Микола Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 30

    На початок
    Л
    Лавриненко Микола Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 19

    Лавринович Олександр Володимирович Обраний по виборчому округу №121
    Львівська обл.

    Лазаренко Павло Іванович Обраний по виборчому округу №40
    Дніпропетровська обл.

    Лантух Василь Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 99

    Ларін Сергій Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 1

    Левцун Володимир Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 14

    Левченко Анатолій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 45

    Лешан Евген Анатолійович Обраний по виборчому округу №1
    Авт.Республіка Крим

    Лєщинський Олександр Олегович Обраний по виборчому округу №58
    Донецька обл.

    Лимар Наталія Олексіївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 12

    Литвак Олег Михайлович Обраний по виборчому округу №87
    Івано-Франківська обл.

    Литюк Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №56
    Донецька обл.

    Лісогорський Олексій Іванович Обраний по виборчому округу №177
    Харківська обл.

    Луценко Віталій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 20

    Лютікова Ірина Ігорівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 15

    На початок
    М
    Мазур Олена Анатоліївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 17

    Мазуренко Володимир Іванович Обраний по виборчому округу №141
    Одеська обл.

    Макеєнко Володимир Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 17

    Малєвський Олександр Тихонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 80

    Малолітко Іван Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Мангул Анатолій Ілліч Обраний по виборчому округу №81
    Запорізька обл.

    Манчуленко Георгій Манолійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 30

    Марамзін Федір Андрійович Обраний по виборчому округу №104
    Луганська обл.

    Марковська Ніна Степанівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 10

    Мармазов Євген Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 30

    Мартиненко Микола Володимирович Обраний по виборчому округу №21
    Волинська обл.

    Мартиновський Валерій Павлович Обраний по виборчому округу №29
    Дніпропетровська обл.

    Мартинюк Адам Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 6

    Марченко Володимир Романович Обраний по виборчому округу №161
    Сумська обл.

    Марченко Олексій Андрійович Обраний по виборчому округу №201
    Черкаська обл.

    Марчук Євген Кирилович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 2

    Масенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №147
    Полтавська обл.

    Матвєєв Валентин Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 40

    Матвєєв Володимир Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 12

    Матвієнко Анатолій Сергійович Обраний по виборчому округу №17
    Вінницька обл.

    Матвієнков Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №55
    Донецька обл.

    Медведчук Віктор Володимирович Обраний по виборчому округу №73
    Закарпатська обл.

    Мельник Петро Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 8

    Мельников Орест Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 9

    Мельнічук Сергій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 10

    Мигович Іван Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 52

    Миримський Лев Юлійович Обраний по виборчому округу №2
    Авт.Республіка Крим

    Мироненко Віктор Андрійович Обраний по виборчому округу №5
    Авт.Республіка Крим

    Мичко Микола Іванович Обраний по виборчому округу №60
    Донецька обл.

    Місюра Вадим Ярославович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 26

    Мішура Валерій Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 36

    Мкртчян Юрік Степанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 11

    Мовчан Павло Михайлович Обраний по виборчому округу №152
    Рівненська обл.

    Моісеєнко Володимир Миколайович Обраний по виборчому округу №53
    Донецька обл.

    Мокроусов Анатолій Олексійович Обраний по виборчому округу №213
    м. Київ

    Молчанов Борис Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 9

    Мороз Анатолій Миколайович Обраний по виборчому округу №82
    Запорізька обл.

    Мороз Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №92
    Київська обл.

    Морозов Анатолій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 56

    Москвін Сергій Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 13

    Мусієнко Іван Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 22

    Мухін Володимир Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 29

    На початок
    Н
    Наливайко Анатолій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 3

    Насалик Ігор Степанович Обраний по виборчому округу №85
    Івано-Франківська обл.

    Настенко Олександр Анатолійович Обраний по виборчому округу №132
    Миколаївська обл.

    Нечипорук Володимир Павлович Обраний по виборчому округу №194
    Хмельницька обл.

    Ніколаєнко Станіслав Миколайович Обраний по виборчому округу №185
    Херсонська обл.

    Новик Анатолій Матвійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 16

    На початок
    О
    Олійник Борис Ілліч Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 4

    Омеліч Віктор Семенович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 13

    Омельченко Григорій Омелянович Обраний по виборчому округу №146
    Полтавська обл.

    Онопенко Василь Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 3

    Онуфрійчук Михайло Якович Обраний по виборчому округу №198
    Черкаська обл.

    Оплачко Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 68

    Осташ Ігор Іванович Обраний по виборчому округу №126
    Львівська обл.

    Охріменко Костянтин Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 79

    На початок
    П
    Павленко Сергій Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 12

    Павличко Дмитро Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 33

    Павловський Михайло Антонович Обраний по виборчому округу №188
    Хмельницька обл.

    Панасовський Олег Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 41

    Парубок Омелян Никонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 2

    Пасечна Людмила Яківна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 75

    Пасєка Микола Сергійович Обраний по виборчому округу №15
    Вінницька обл.

    Пашковський Леонід Борисович Обраний по виборчому округу №184
    Херсонська обл.

    Пейгалайнен Анатолій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 93

    Пересунько Сергій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 15

    Песоцький Микола Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 16

    Петренко Володимир Оникійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 57

    Петренко Дмитро Дмитрович Обраний по виборчому округу №107
    Луганська обл.

    Петров Віктор Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 48

    Петров Олег Володимирович Обраний по виборчому округу №211
    Чернігівська обл.

    Пилипчук Ігор Мар’янович Обраний по виборчому округу №124
    Львівська обл.

    Пинзеник Віктор Михайлович Обраний по виборчому округу №117
    Львівська обл.

    Писаренко Анатолій Аркадійович Обраний по виборчому округу №44
    Донецька обл.

    Пінчук Віктор Михайлович Обраний по виборчому округу №26
    Дніпропетровська обл.

    Плужніков Ігор Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 6

    Плютинський Володимир Антонович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 5

    Плющ Іван Степанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 3

    Подгорний Сергій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 9

    Подобєдов Сергій Миколайович Обраний по виборчому округу №197
    Черкаська обл.

    Покотило Ніна Олексіївна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 15

    Поліщук Олег Вікторович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 17

    Полюхович Іван Павлович Обраний по виборчому округу №155
    Рівненська обл.

    Поляков Сергій Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 9

    Понеділко Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №77
    Запорізька обл.

    Пономаренко Георгій Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 22

    Попеску Іван Васильович Обраний по виборчому округу №204
    Чернівецька обл.

    Попов Георгій Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 77

    Порошенко Петро Олексійович Обраний по виборчому округу №12
    Вінницька обл.

    Потімков Сергій Юрійович Обраний по виборчому округу №170
    Харківська обл.

    Правденко Сергій Макарович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 15

    Проценко Валентина Василівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Пустовойтов Володимир Сергійович Обраний по виборчому округу №33
    Дніпропетровська обл.

    Пухкал Олександр Григорович Обраний по виборчому округу №209
    Чернігівська обл.

    Пхиденко Станіслав Семенович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 42

    На початок
    Р
    Развадовський Віктор Йосипович Обраний по виборчому округу №69
    Житомирська обл.

    Райковський Броніслав Станіславович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 74

    Ратушний Михайло Ярославович Обраний по виборчому округу №164
    Тернопільська обл.

    Раханський Анатолій Варфоломійович Обраний по виборчому округу №4
    Авт.Республіка Крим

    Ременюк Олексій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 17

    Ржавський Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №46
    Донецька обл.

    Рибак Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №45
    Донецька обл.

    Рись Сергій Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 8

    Роєнко Віктор Григорович Обраний по виборчому округу №199
    Черкаська обл.

    Романчук Петро Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 4

    Ромовська Зорислава Василівна Обраний по виборчому округу №122
    Львівська обл.

    Рябікін Павло Борисович Обраний по виборчому округу №130
    Миколаївська обл.

    Рябченко Олександр Володимирович Обраний по виборчому округу №25
    Дніпропетровська обл.

    На початок
    С
    Савенко Михайло Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 5

    Салигін Василь Вікторович Обраний по виборчому округу №171
    Харківська обл.

    Салій Іван Миколайович Обраний по виборчому округу №221
    м. Київ

    Самойленко Юрій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 5

    Самойлик Катерина Семенівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 34

    Сас Сергій Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 24

    Сафронов Станіслав Олександрович Обраний по виборчому округу №30
    Дніпропетровська обл.

    Сахно Юрій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 20

    Сацюк Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 25

    Свирида Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №22
    Волинська обл.

    Семенюк Валентина Петрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 33

    Семиноженко Володимир Петрович Обраний по виборчому округу №168
    Харківська обл.

    Сергієнко Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №101
    Кіровоградська обл.

    Сидорчук Михайло Юрійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 11

    Сизенко Юрій Павлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 13

    Симоненко Петро Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 1

    Синенко Світлана Іванівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 50

    Сирота Михайло Дмитрович Обраний по виборчому округу №200
    Черкаська обл.

    Ситник Костянтин Меркурійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 17

    Сігал Євген Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 31

    Сімонов Володимир Дмитрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 46

    Сінченко Сергій Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 84

    Сінько Василь Данилович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 31

    Сіренко Василь Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 8

    Слободян Олександр Вячеславович Обраний по виборчому округу №220
    м. Київ

    Смірнов Євген Леонідович Обраний по виборчому округу №16
    Вінницька обл.

    Снігач Андрій Прокопович Обраний по виборчому округу №186
    Херсонська обл.

    Сокерчак Вячеслав Михайлович Обраний по виборчому округу №142
    Одеська обл.

    Соломатін Юрій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Сопрун Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №129
    Миколаївська обл.

    Спіженко Юрій Прокопович Обраний по виборчому округу №67
    Житомирська обл.

    Станков Анатолій Кирилович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 28

    Старинець Олександр Георгійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 55

    Степанов Михайло Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 12

    Степура Владислав Сергійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 94

    Стецьків Тарас Степанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 10

    Стецько Ярослава Йосипівна Обраний по виборчому округу №89
    Івано-Франківська обл.

    Стоженко Володимир Якович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 13

    Стоян Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №18
    Вінницька обл.

    Стрижко Леонід Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 61

    Строгов Анатолій Никандрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 10

    Супрун Людмила Павлівна Обраний по виборчому округу №100
    Кіровоградська обл.

    Суркіс Григорій Михайлович Обраний по виборчому округу №71
    Закарпатська обл.

    >Суслов Віктор Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 3

    Сухий Ярослав Михайлович Обраний по виборчому округу №78
    Запорізька обл.

    Сушкевич Валерій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 20

    На початок
    Т
    Табачник Дмитро Володимирович Обраний по виборчому округу №91
    Київська обл.

    Танасов Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №192
    Хмельницька обл.

    Танюк Леонід (Лесь) Степанович Обраний по виборчому округу №166
    Тернопільська обл.

    Таран (Терен) Віктор Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 48

    Тарасюк Ігор Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Терентюк Олександр Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 13

    Терещук Василь Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 100

    Терьохін Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №214
    м. Київ

    Тимошенко Юлія Володимирівна Обраний по виборчому округу №99
    Кіровоградська обл.

    Тихонов Сергій Андріанович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 9

    Тищенко Павло Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 53

    Тігіпко Сергій Леонідович Обраний по виборчому округу №36
    Дніпропетровська обл.

    Тіщенко Олександр Васильович Обраний по виборчому округу №174
    Харківська обл.

    Ткаленко Іван Іванович Обраний по виборчому округу №90
    Київська обл.

    Ткаченко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №195
    Черкаська обл.

    Ткачук Василь Михайлович Обраний по виборчому округу №86
    Івано-Франківська обл.

    Ткачук Віктор Артурович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 10

    Толочко Петро Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 2

    Тропін Володимир Ілліч Обраний по виборчому округу №157
    Сумська обл.

    Трофименко Лариса Сергіївна Обраний по виборчому округу №37
    Дніпропетровська обл.

    Турчинов Олександр Валентинович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 12

    Туш Михайло Никифорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 70

    Тягнибок Олег Ярославович Обраний по виборчому округу №119
    Львівська обл.

    На початок
    У
    Удовенко Геннадій Йосипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 3

    Устенко Петро Іванович Обраний по виборчому округу №207
    Чернігівська обл.

    На початок
    Ф
    Федоренко Любов Петрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 81

    Федорин Ярослав Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 20

    Фесенко Костянтин Григорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Фіалковський Володимир Олександрович Обраний по виборчому округу №187
    Херсонська обл.

    Філенко Володимир Пилипович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 7

    Філіпчук Георгій Георгійович Обраний по виборчому округу №203
    Чернівецька обл.

    Франчук Анатолій Романович Обраний по виборчому округу №10
    Авт.Республіка Крим

    Франчук Ігор Анатолійович Обраний по виборчому округу №7
    Авт.Республіка Крим

    Фурдичко Орест Іванович Обраний по виборчому округу №125
    Львівська обл.

    На початок
    Х
    Хазан Віктор Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Хара Василь Георгійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 15

    Хмельницький Василь Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 3

    Хмельовий Анатолій Петрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 96

    Хорошковський Валерій Іванович Обраний по виборчому округу №9
    Авт.Республіка Крим

    Хунов Анатолій Ісмаїлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 83

    На початок
    Ц
    Цехмістренко Віталій Григорович Обраний по виборчому округу №154
    Рівненська обл.

    Цибенко Петро Степанович Обраний по виборчому округу №110
    Луганська обл.

    Цушко Василь Петрович Обраний по виборчому округу №140
    Одеська обл.

    На початок
    Ч
    Чаговець Василь Миколайович Обраний по виборчому округу №180
    Харківська обл.

    Чайка Віктор Володимирович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 34

    Чародєєв Олександр Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 3

    Чекалін Володимир Миколайович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 21

    Червоній Василь Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 19

    Черенков Олександр Павлович Обраний по виборчому округу №112
    Луганська обл.

    Череп Валерій Іванович Обраний по виборчому округу №158
    Сумська обл.

    Черепков Володимир Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 34

    Черненко Віталій Григорович Обраний по виборчому округу №48
    Донецька обл.

    Чернічко Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №34
    Дніпропетровська обл.

    Черновецький Леонід Михайлович Обраний по виборчому округу №219
    м. Київ

    Черняк Володимир Кирилович Обраний по виборчому округу №153
    Рівненська обл.

    Чивюк Микола Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 87

    Чиж Іван Сергійович Обраний по виборчому округу №190
    Хмельницька обл.

    Чичканов Сергій Владленович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 32

    Чичков Валерій Михайлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 62

    Чікал Адам Васильович Обраний по виборчому округу №191
    Хмельницька обл.

    Чобіт Дмитро Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 40

    Чорновіл Вячеслав Максимович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 1

    Чорновіл Тарас Вячеславович Обраний по виборчому округу №115
    Львівська обл.

    Чорноволенко Олександр Віленович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Чубаров Рефат Абдурахманович Обраний по виборчому округу №8
    Авт.Республіка Крим

    Чубатенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №216
    м. Київ

    Чукмасов Сергій Олександрович Обраний по виборчому округу №24
    Дніпропетровська обл.

    На початок
    Ш
    Шаров Ігор Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку

    Шевченко Віталій Федорович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 28

    Шевчук Олег Борисович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 2

    Шевчук Сергій Володимирович Обраний по виборчому округу №23
    Волинська обл.

    Шепа Василь Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 22

    Шеховцов Олексій Дмитрович Обраний по виборчому округу №52
    Донецька обл.

    Шиллер Ростислав Ілліч Обраний по виборчому округу №167
    Тернопільська обл.

    Шило Віталій Васильович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 25

    Шишкін Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №133
    Одеська обл.

    Шмаров Валерій Миколайович Обраний по виборчому округу №173
    Харківська обл.

    Шмідт Роман Михайлович Обраний по виборчому округу №115
    Львівська обл.

    Шпак Олександр Григорович Обраний по виборчому округу №14
    Вінницька обл.

    Шпиг Федір Іванович Обраний по виборчому округу №210
    Чернігівська обл.

    Шпігало Володимир Єрофійович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 27

    Штепа Валерій Дмитрович Обраний по виборчому округу №31
    Дніпропетровська обл.

    Штепа Наталія Петрівна Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 95

    Шуфрич Нестор Іванович Обраний по виборчому округу №70
    Закарпатська обл.

    Шушкевич Володимир Григорови Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 19

    На початок
    Щ
    Щербань Володимир Петрович Обраний по виборчому округу №41
    Донецька обл.

    На початок
    Ю
    Юхимець Ольга Федорівна Обраний по виборчому округу №196
    Черкаська обл.

    Юхновський Ігор Рафаїлович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 15

    Юхновський Олег Іванович Обраний по виборчому округу №13
    Вінницька обл.

    Юшко Ігор Олегович Обраний по виборчому округу №42
    Донецька обл.

    Ющик Олексій Іванович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 23

    На початок
    Я
    Яковенко Леонід Олександрович Обраний по багатомандатному загальнодержавному округу.
    Порядковий номер у списку 43

    Яковенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №50
    Донецька обл.

    Янковський Микола Андрійович Обраний по виборчому округу №47
    Донецька обл.

    Яценко Володимир Михайлович Обраний по виборчому округу №66
    Житомирська обл.

    На початок

    Интернет реклама
    Прочтите также:
  • Народные депутаты Украины IV созыва (2002-2006)
  • Народные Депутаты Украины 2-го созыва (1994-1998)
  • ЦВК зареєструвала кандидата на пост Президента України Володимира Литвина
  • ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів на пост Президента України
  • ЦВК зареєструвала кандидатів на пост Президента України О.Я.Тягнибока і Ю.І.Костенка та відмовила в реєстрації п’ятьох кандидатів
  • Вверх страницы

    Комментарии запрещены.

    Новости | Политика | Праздники | Фотографии | Смайлики | Темы | Биографии | Украина | Ссылки | ФОРУМ

    Какой Янукович?

    Срок жизни ресурса