Новости | Политика | Праздники | Фотографии | Смайлики | Темы | Биографии | Украина | Ссылки | ФОРУМ

DKKD

donetsk.kiev.ua | kiev.donetsk.ua

Технадзор в Киеве Технадзор в Киеве

поиск


Интернет реклама
Прочтите также:
  • Народные Депутаты Украины 3-го созыва (1998-2002)
  • Народные депутаты Украины IV созыва (2002-2006)
  • Регионы Украины
  • Природоохранные зоны Украины
  • Народные Депутаты Украины 1-го созыва (1990-1994)

  • Народні Депутати України 2-го скликання (1994-1998)

    АБВГДЕ Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

    А
    Агафонов Анатолій Вікторович Обраний по виборчому округу №289
    Миколаївська область Первомайський 289

    Азаров Микола Янович Обраний по виборчому округу №115
    Донецька область Петровський 115

    Аксененко Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №254
    Луганська область Лутугинський 254

    Алексєєв Володимир Геннадійович Обраний по виборчому округу №369
    Харківська область Індустріальний 369

    Альошин Валерій Борисович Обраний по виборчому округу №224
    Кіровоградська область Індустріальний 224

    Ампілогов Володимир Федорович Обраний по виборчому округу №116
    Донецька область Пролетарський 116

    Анісімов Леонід Олександрович Обраний по виборчому округу №178
    Запорізька область Заводський 178

    Анненков Єгор Іванович Обраний по виборчому округу №245
    Луганська область Лисичанський 245

    На початок
    Б
    Бабич Валерій Георгійович Обраний по виборчому округу №97
    Дніпропетровська область Західно-Донбаський 97

    Байрак Микола Володимирович Обраний по виборчому округу №83
    Дніпропетровська область Баглійський 83

    Бакай Ігор Михайлович Обраний по виборчому округу №208
    Київська область Бориспільський 208

    Бандурка Олександр Маркович Обраний по виборчому округу №390
    Харківська область Дергачівський 390

    Бардин Ярослав Богданович Обраний по виборчому округу №216
    Київська область Вишгородський 216

    Безсмертний Роман Петрович Обраний по виборчому округу №220
    Київська область Макарівський 220

    Безуглий Анатолій Григорович Обраний по виборчому округу №398
    Херсонська область Новокаховський 398

    Бережний Олексій Тимофійович Обраний по виборчому округу №391
    Харківська область Зміївський 391

    Бєльський Вячеслав Іванович Обраний по виборчому округу №189
    Запорізька область Василівський 189

    Биченко Микола Іванович Обраний по виборчому округу №382
    Харківська область Лозівський 382

    Білас Іван Григорович Обраний по виборчому округу №278
    Львівська область Мостиський 278

    Білоус Вячеслав Олександрович Обраний по виборчому округу №317
    Полтавська область Київський 317

    Бобриньов Олександр Васильович Обраний по виборчому округу №43
    місто Севастополь Балаклавський 43

    Боделан Руслан Борисович Обраний по виборчому округу №312
    Одеська область Кілійський 312

    Боженко Олег Віталійович Обраний по виборчому округу №285
    Миколаївська область Ленінський 285

    Бойко Богдан Федорович Обраний по виборчому округу №360
    Тернопільська область Гусятинський 360

    Болдирєв Юрій Олександрович Обраний по виборчому округу №112
    Донецька область Кіровсько-Шахтарський 112

    Бондаренко Віктор Степанович Обраний по виборчому округу №252
    Луганська область Антрацитівський 252

    Бондаренко Володимир Дмитрович Обраний по виборчому округу №8
    м.Київ Ленінградський 8

    Борзих Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №238
    Луганська область Кам’янобрідський 238

    Боровик Олександр Григорович Обраний по виборчому округу №447
    Чернігівська область Менський 447

    Бородіч Леонід Васильович Обраний по виборчому округу №91
    Дніпропетровська область Тернівський 91

    Бортник Володимир Федорович Обраний по виборчому округу №413
    Хмельницька область Ізяславський 413

    Брит Віктор Петрович Обраний по виборчому округу №194
    Запорізька область Приазовський 194

    Бряузов Володимир Павлович Обраний по виборчому округу №52
    Віницька область Хмільницький 52

    Бублик Юрій Тимофійович Обраний по виборчому округу №354
    Сумська область Тростянецький 354

    Буздуган Юрій Олексійович Обраний по виборчому округу №438
    Чернівецька область Новоселицький 438

    Буряк Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №211
    Київська область Ірпінський 211

    Бурячинський Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №342
    Рівненська область Сарненський 342

    Бутейко Антон Денисович Обраний по виборчому округу №70
    Волинська область Камінь-Каширський 70

    Буткевич Володимир Григорович Обраний по виборчому округу №59
    Вінницька область Погребищенський 59

    На початок
    В
    Васильєв Геннадій Андрійович Обраний по виборчому округу №109
    Донецька область Калінінський 109

    Васюра Іван Іванович Обраний по виборчому округу №428
    Черкаська область Чигиринський 428

    Ващук Катерина Тимофіївна Обраний по виборчому округу №69
    Волинська область Горохівський 69

    Вернигора Леонід Михайлович Обраний по виборчому округу №332
    Полтавська область Хорольський 332

    Верхогляд Василь Карпович Обраний по виборчому округу №409
    Хмельницька область Шепетівський 409

    Вишнєвецький Георгій Васильович Обраний по виборчому округу №120
    Донецька область Горлівський-Центральний 120

    Вінський Йосип Вікентійович Обраний по виборчому округу №411
    Хмельницька область Городоцький 411

    Вітович Олег Васильович Обраний по виборчому округу №275
    Львівська область Жидачівський 275

    Вітренко Наталiя Михайлiвна Обраний по виборчому округу №346
    Сумська область Конотопський 346

    Волковецький Степан Васильович Обраний по виборчому округу №199
    Івано-Франківська область Долинський 199

    На початок
    Г
    Гаманюк Леонід Юхимович Обраний по виборчому округу №84
    Дніпропетровська область Дніпровський 84

    Гармаш Леонід Іванович Обраний по виборчому округу №375
    Харківська область Орджонікідзевський 375

    Гарькавий Віталій Іванович Обраний по виборчому округу №106
    Дніпропетровська область Царичанський 106

    Германчук Петро Кузьмич Обраний по виборчому округу №72
    Волинська область Старовижівський 72

    Гетьман Вадим Петрович Обраний по виборчому округу №426
    Черкаська область Тальнівський 426

    Гладуш Віктор Дмитрович Обраний по виборчому округу №92
    Дніпропетровська область Центрально-Міський 92

    Глух Іван Васильович Обраний по виборчому округу №290
    Миколаївська область Доманівський 290

    Глухівський Лев Йосипович Обраний по виборчому округу №277
    Львівська область Золочівський 277

    Гмиря Сергій Петрович Обраний по виборчому округу №240
    Луганська область Алчевський 240

    Говорун Володимир Пилипович Обраний по виборчому округу №311
    Одеська область Іванівський 311

    Головатий Сергій Петрович Обраний по виборчому округу №19
    м.Київ Сирецький 19

    Головко Анатолій Федорович Обраний по виборчому округу №410
    Хмельницька область Волочиський 410

    Головко Володимир Ілліч Обраний по виборчому округу №318
    Полтавська область Ленінський 318

    Голубченко Анатолій Костянтинович Обраний по виборчому округу №188
    Запорізька область Бердянський 188

    Гончар Василь Антонович Обраний по виборчому округу №304
    Одеська область Білгород-Дністровський 304

    Горбаль Микола Андрійович Обраний по виборчому округу №359
    Тернопільська область Борщівський 359

    Горбатов Валерій Миронович Обраний по виборчому округу №37
    Автономна Республіка Крим Білогірський 37

    Горбатюк Микола Дмитрович Обраний по виборчому округу №158
    Житомирська область Новоград-Волинський 158

    Горбатюк Мирослав Пилипович Обраний по виборчому округу №16
    м.Київ Радянський 16

    Горинь Богдан Миколайович Обраний по виборчому округу №356
    Тернопільська область Галицький 356

    Горохівський Леон Теодорович Обраний по виборчому округу №358
    Тернопільська область Бережанський 358

    Гошовська Валентина Андріївна Обраний по виборчому округу №386
    Харківська область Балаклійський 386

    Грабар Микола Федорович Обраний по виборчому округу №176
    Закарпатська область Хустський 176

    Григорович Лілія Степанівна Обраний по виборчому округу №204
    Івано-Франківська область Снятинський 204

    Грінцов Іван Григорович Обраний по виборчому округу №355
    Сумська область Ямпільський 355

    Гурвіц Едуард Йосипович Обраний по виборчому округу №294
    Одеська область Жовтневий 294

    Гуров Вадим Миколайович Обраний по виборчому округу №90
    Дніпропетровська область Кривбасівський 90

    На початок
    Д
    Даниленко Анатолій Степанович Обраний по виборчому округу №221
    Київська область Миронівський 221

    Данча Михайло Дмитрович Обраний по виборчому округу №175
    Закарпатська область Ужгородський сільський 175

    Дем’ян Григорій Васильович Обраний по виборчому округу №281
    Львівська область Турківський 281

    Динейкін Григорій Іванович Обраний по виборчому округу №250
    Луганська облласть Сєвєродонецький 250

    Дідик Петро Андрійович Обраний по виборчому округу №380
    Харківська область Ізюмський 380

    Діхтяренко Григорій Юхимович Обраний по виборчому округу №420
    Черкаська область Золотоніський 420

    Дмитренко Олексій Іванович Обраний по виборчому округу №244
    Луганська область Краснолуцький 244

    Довганчин Григорій Васильович Обраний по виборчому округу №436
    Чернівецька область Кельменецький 436

    Довгань Сергій Васильович Обраний по виборчому округу №400
    Херсонська область Великоолександрівський 400

    Долженко Геннадій Петрович Обраний по виборчому округу №450
    Чернігівська область Чернігівський 450

    Дондик Микола Іванович Обраний по виборчому округу №149
    Донецька область Володарський 149

    Донченко Юрій Григорович Обраний по виборчому округу №259
    Луганська область Старобільський 259

    Дорошевський Михайло Володимирович Обраний по виборчому округу №34
    Автономна Республіка Крим Феодосійський 34

    Драгомарецький Сергій Дмитрович Обраний по виборчому округу №295
    Одеська область Іллічівський 295

    Дроботов Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №33
    Автономна Республіка Крим Сакський 33

    Дронь Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №449
    Чернігівська область Ріпкинський 449

    Дудченко Микола Петрович Обраний по виборчому округу №408
    Хмельницька область Славутський 408

    Дурдинець Василь Васильович Обраний по виборчому округу №229
    Кіровоградська область Бобринецький 229

    Душейко Петро Григорович Обраний по виборчому округу №429
    Черкаська область Чорнобаївський 429

    Дьомін Олег Олексійович Обраний по виборчому округу №371
    Харківська область Комінтернівський 371

    На початок
    Є
    Євдокимов Валерій Олександрович Обраний по виборчому округу №301
    Одеська область Таїровський 301

    Євтухов Василь Іванович Обраний по виборчому округу №448
    Чернігівська область Новгород-Сіверський 448

    Єгудін Володимир Ілліч Обраний по виборчому округу №39
    Автономна Республіка Крим Красногвардійський 39

    Єльяшкевич Олександр Сергійович Обраний по виборчому округу №394
    Херсонська область Дніпровський 394

    Ємельянов Володимир Михайлович Обраний по виборчому округу №283
    Миколаївська область Заводський 283

    Ємець Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №260
    Львівська область Галицький 260

    Єрмак Анатолій Васильович Обраний по виборчому округу №193
    Запорізька область Пологівський 193

    Єськов Валентин Андрійович Обраний по виборчому округу №241
    Луганська область Антрацитівський 241

    На початок
    Ж
    Жеребецький Євген Петрович Обраний по виборчому округу №270
    Львівська область Червоноградський 270

    Жир Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №93
    Дніпропетровська область Марганецький 93

    Жовтяк Євген Дмитрович Обраний по виборчому округу №219
    Київська область Києво-Святошинський 219

    Жулинський Микола Григорович Обраний по виборчому округу №64
    Волинська область Луцький 64

    Жумикін Альберт Петрович Обраний по виборчому округу №24
    Автономна Республіка Крим Залізничний 24

    На початок
    З
    Заборний Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №208
    Київська область Бориспільський 208

    Завалевська Валентина Олександрівна Обраний по виборчому округу №232
    Кіровоградська область Новоархангельський 232

    Заварзін Микола Володимирович Обраний по виборчому округу №129
    Донецька область Красноармійський міський 129

    Загородній Григорій Дмитрович Обраний по виборчому округу №212
    Київська область Переяслав-Хмельницький 212

    Заєць Іван Олександрович Обраний по виборчому округу №18
    м.Київ Святошинський 18

    Запорожець Юрій Михайлович Обраний по виборчому округу №286
    Миколаївська область Миколаївський міський 286

    Зарудний Андрій Антонович Обраний по виборчому округу №362
    Тернопільська область Зборівський 362

    Засуха Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №210
    Київська область Васильківський 210

    Зачосов Вадим Олександрович Обраний по виборчому округу №46
    м.Севастополь Нахімовський 46

    Звонарж Андрій Юрійович Обраний по виборчому округу №310
    Одеська область Великомихайлівський 310

    Звягільський Юхим Леонідович Обраний по виборчому округу №110
    Донецька область Київський 110

    Золотарьов Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №352
    Сумська область Лебединський 352

    На початок
    І
    Іванов Валерій Геннадійович Обраний по виборчому округу №148
    Донецька область Волноваський 148

    Іванов Василь Олексійович Обраний по виборчому округу №393
    Харківська область Харківський 393

    Ігнатенко Олександр Степанович Обраний по виборчому округу №363
    Тернопільська область Кременецький 363

    Ілюшин Володимир Олексійович Обраний по виборчому округу №237
    Луганська область Жовтневий 237

    Ілясевич Ярослав Михайлович Обраний по виборчому округу №282
    Львівська область Яворівський 282

    Іоффе Юлій Якович Обраний по виборчому округу №248
    Луганська область Рубіжанський 248

    Іщенко Олег Іванович Обраний по виборчому округу №432
    Чернівецька область Першотравневий 432

    На початок
    К
    Кавун Василь Михайлович Обраний по виборчому округу №54
    Вінницька область Бершадський 54

    Кальник Віктор Мартинович Обраний по виборчому округу №164
    Житомирська область Овруцький 164

    Камінський Леонід Олексійович Обраний по виборчому округу №141
    Донецька область Сніжнянський 141

    Капустян Володимир Нілович Обраний по виборчому округу №327
    Полтавська область Карлівський 327

    Карасик Владлен Михайлович Обраний по виборчому округу №387
    Харківська область Богодухівський 387

    Карасик Юрій Михайлович Обраний по виборчому округу №427
    Черкаська область Черкаський 427

    Кармазін Юрій Анатолійович Обраний по виборчому округу №299
    Одеська область Приморський 299

    Карнаух Микола Васильович Обраний по виборчому округу №323
    Полтавська область Лубенський 323

    Карпачова Ніна Іванівна Обраний по виборчому округу №28
    Автономна Республіка Крим Алуштинський 28

    Карпов Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №373
    Харківська область Ленінський 373

    Кашляков Микола Дмитрович Обраний по виборчому округу №368
    Харківська область Жовтневий 368

    Квятковський Ігор Васильович Обраний по виборчому округу №49
    Вінницька область Староміський 49

    Кендзьор Ярослав Михайлович Обраний по виборчому округу №280
    Львівська область Сокальський 280

    Кириленко Іван Григорович Обраний по виборчому округу №96
    Дніпропетровська область Павлоградський міський 96

    < Кириченко Микола Олексійович Обраний по виборчому округу №329
    Полтавська область Лохвицький 329

    Кириченко Сергій Олександрович Обраний по виборчому округу №395
    Херсонська область Комсомольський 395

    Кияк Тарас Романович Обраний по виборчому округу №431
    Чернівецька область Ленінський 431

    Ківшик Петро Андрійович Обраний по виборчому округу №326
    Полтавська область Глобинський 326

    Кірімов Іван Захарович Обраний по виборчому округу №218
    Київська область Іванківський 218

    Кіяшко Сергій Миколайович Обраний по виборчому округу №108
    Донецька область Ворошиловський 108

    Климпуш Орест Дмитрович Обраний по виборчому округу №172
    Закарпатська область Рахівський 172

    Коваленко Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №11
    м.Київ Печерський 11

    Ковалко Михайло Петрович Обраний по виборчому округу №325
    Полтавська область Гадяцький 325

    Ковтунець Володимир Віталійович Обраний по виборчому округу №333
    Рівненська область Вересневий 333

    Коген Юрій Борисович Обраний по виборчому округу №36
    Автономна Республіка Крим Бахчисарайський 36

    Кожевников Борис Михайлович Обраний по виборчому округу №113
    Донецька область Куйбишевський 113

    Кожин Борис Борисович Обраний по виборчому округу №203
    Івано-Франківська область Рожнятівський 203

    Кожушко Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №145
    Донецька область

    Коліушко Ігор Борисович Обраний по виборчому округу №272
    Львівська область Буський 272

    Коломойцев Валерій Едуардович Обраний по виборчому округу №239
    Луганська область Ленінський 239

    Кондратюк Анатолій Олексійович Обраний по виборчому округу №55
    Вінницька область Вінницький 55

    Корнелюк Василь Миронович Обраний по виборчому округу №72
    Волинська область Старовижівський 72

    Коропенко Антон Антонович Обраний по виборчому округу №85
    Дніпропетровська область Заводський 85

    Коршинський Іван Юрійович Обраний по виборчому округу №174
    Закарпатська область Тячівський 174

    Косів Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №279
    Львівська область Пустомитівський 279

    Косолапов Анатолій Григорович Обраний по виборчому округу №389
    Харківська область Вовчанський 389

    Костенко Юрій Іванович Обраний по виборчому округу №23
    м.Київ Червоноармійський 23

    Костицький Василь Васильович Обраний по виборчому округу №195
    Івано-Франківська область Залізничний 195

    Костицький Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №201
    Івано-Франківська область Надвірнянський 201

    Коструба Іван Федорович Обраний по виборчому округу №166
    Житомирська область Чуднівський 166

    Костюченко Леонід Михайлович Обраний по виборчому округу №77
    Дніпропетровська область Індустріальний 77

    Кочерга Віктор Герасимович Обраний по виборчому округу №122
    Донецька область Добропільський 122

    Кочерга Віктор Пилипович Обраний по виборчому округу №88
    Дніпропетровська область Довгинцівський 88

    Кочерга Володимир Семенович Обраний по виборчому округу №247
    Луганська область Ровенківський 247

    Кравчук Володимир Іванович Обраний по виборчому округу №215
    Київська область Білоцерківський 215

    Кравчук Леонiд Макарович Обраний по виборчому округу №364
    Тернопільська область Теребовлянський 364

    Крандакова Олена Василівна Обраний по виборчому округу №38
    Автономна Республіка Крим Кіровський 38

    Красняков Євген Васильович Обраний по виборчому округу №118
    Донецька область Горлівсько-Калінінський 118

    Кризський Юрій Олексійович Обраний по виборчому округу №246
    Луганська область Первомайський 246

    Крук Юрій Борисович Обраний по виборчому округу №305
    Одеська область Ізмаїльський 305

    Круцик Роман Миколайович Обраний по виборчому округу №202
    Івано-Франківська область Рогатинський 202

    Кудревич Олександр Андрійович Обраний по виборчому округу №392
    Харківська область Красноградський 392

    Кужель Олександра Володимирівна Обраний по виборчому округу №181
    Запорізька область Ленінський 181

    Куз’єв Василь Антонович Обраний по виборчому округу №287
    Миколаївська область Центральний 287

    Кузнєцов Павло Сергійович Обраний по виборчому округу №127
    Донецька область Краматорський 127

    Кузьменко Сергій Леонідович Обраний по виборчому округу №179
    Запорізька область Комунарський 179

    Кулаков Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №328
    Полтавська область Кобеляцький 328

    Кулінич Володимир Вікторович Обраний по виборчому округу №222
    Київська область Обухівський 222

    Купер Роман Петрович Обраний по виборчому округу №364
    Тернопільська область Теребовлянський 364

    Кучма Леонід Данилович Обраний по виборчому округу №448
    Чернігівська область Новгород-Сіверський 448

    На початок
    Л
    Лавриненко Микола Федорович Обраний по виборчому округу №345
    Сумська область Глухівський 345

    Лавринович Олександр Володимирович Обраний по виборчому округу №274
    Львівська область Дрогобицький 274

    Лазаренко Павло Іванович Обраний по виборчому округу №105
    Дніпропетровська область Солонянський 105

    Ландик Валентин Іванович Обраний по виборчому округу №114
    Донецька область Ленінський 114

    Лановий Володимир Тимофійович Обраний по виборчому округу №17
    м.Київ Русанівський 17

    Лантух Василь Іванович Обраний по виборчому округу №56
    Вінницька область Гайсинський 56

    Левченко Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №243
    Луганська область Краснодонський 243

    Литвин Вадим Валентинович Обраний по виборчому округу №79
    Дніпропетровська область Красногвардійський 79

    Лінчак Михайло Степанович Обраний по виборчому округу №217
    Київська область Володарський 217

    Лобенко Анатолій Олександрович Обраний по виборчому округу №303
    Одеська область Чорноморський 303

    Лук’яненко Левко Григорович Обраний по виборчому округу №68
    Волинська область Нововолинський 68

    Луньов Григорій Олексійович Обраний по виборчому округу №191
    Запорізька область Кам’янсько-Дніпровський 191

    Лупаков Євген Олександрович Обраний по виборчому округу №433
    Чернівецька область Вижницький 433

    Лященко Костянтин Дмитрович Обраний по виборчому округу №94
    Дніпропетровська область Нікопольський 94

    На початок
    М
    Магда Іван Іванович Обраний по виборчому округу №98
    Дніпропетровська область Апостолівський 98

    Майборода Сергій Федотович Обраний по виборчому округу №284
    Миколаївська область Корабельний 284

    Малєвський Олександр Тихонович Обраний по виборчому округу №404
    Херсонська область Цюрупинський 404

    Манчуленко Георгій Манолійович Обраний по виборчому округу №435
    Чернівецька область Заставнівський 435

    Марковська Ніна Степанівна Обраний по виборчому округу №47
    Вінницька область Замостянський 47

    Мармазов Євген Васильович Обраний по виборчому округу №234
    Кіровоградська область Олександрійський 234

    Марченко Володимир Романович Обраний по виборчому округу №348
    Сумська область Роменський 348

    Марчук Євген Кирилович Обраний по виборчому округу №324
    Полтавська область Миргородський 324

    Масенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №330
    Полтавська область Оржицький 330

    Масол Віталій Андрійович Обраний по виборчому округу №446
    Чернігівська область Козелецький 446

    Матковський Олег Богданович Обраний по виборчому округу №339
    Рівненська область Здолбунівський 339

    Медведчук Віктор Володимирович Обраний по виборчому округу №171
    Закарпатська область Іршавський 171

    Мельник Володимир Сергійович Обраний по виборчому округу №89
    Дніпропетровська область Інгулецький 89

    Мельник Петро Якович Обраний по виборчому округу №306
    Одеська область Котовський 306

    Мельник Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №161
    Житомирська область Житомирський сільський 161

    Меркушов Віктор Тимофійович Обраний по виборчому округу №78
    Дніпропетровська область Кіровський 78

    Миримський Лев Юлійович Обраний по виборчому округу №25
    Автономна Республіка Крим Київський 25

    Михайленко Сергій Михайлович Обраний по виборчому округу №76
    Дніпропетровська область Жовтневий 76

    Мірошниченко Людвіг Миколайович Обраний по виборчому округу №136
    Донецька область Маріупольсько-Іллічівський 136

    Мірошниченко Юрій Олексійович Обраний по виборчому округу №26
    Автономна Републіка Крим Ростовський 26

    Мішура Валерій Дмитрович Обраний по виборчому округу №225
    Кіровоградська область Центральний 225

    Мовчан Павло Михайлович Обраний по виборчому округу №198
    Івано-Франківська область Коломийський 198

    Мозер Георгій Едуардович Обраний по виборчому округу №154
    Житомирська область Богунський 154

    Моісеєнко Володимир Миколайович Обраний по виборчому округу №131
    Донецька область Макіївсько-Гірницький 131

    Мороз Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №223
    Київська область Таращанський 223

    Мосійчук Сергій Олександрович Обраний по виборчому округу №160
    Житомирська область Баранівський 160

    Москаленко Анатолій Іванович Обраний по виборчому округу №104
    Дніпропетровська область П’ятихатський 104

    Мостиський Андрій Богданович Обраний по виборчому округу №67
    Волинська область Ковельський 67

    Моцпан Анатолій Федорович Обраний по виборчому округу №146
    Донецька область Амвросіївський 146

    Мулява Володимир Савелійович Обраний по виборчому округу №197
    Івано-Франківська область Калуський 197

    Мусіяка Віктор Лаврентійович Обраний по виборчому округу №378
    Харківська область Фрунзенський 378

    Мухін Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №370
    Харківська область Київський 370

    М’ясковський Михайло Михайлович Обраний по виборчому округу №310
    Одеська область Великомихайлівський 310

    На початок
    Н
    Найда Георгій Іванович Обраний по виборчому округу №396
    Херсонська область Суворовський 396

    Недвига Григорій Миколайович Обраний по виборчому округу №57
    Вінницька область Козятинський 57

    Недригайло Валентин Михайлович Обраний по виборчому округу №152
    Донецька область Новоазовський 152

    Немировський Володимир Лукич Обраний по виборчому округу №309
    Одеська область Болградський 309

    Нідзієв Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №214
    Київська область Баришівський 214

    Ніколаєнко Станіслав Миколайович Обраний по виборчому округу №402
    Херсонська область Іванівський 402

    Новіков Олександр Васильович Обраний по виборчому округу №209
    Київська область Броварський 209

    Носов Владислав Васильович Обраний по виборчому округу №319
    Полтавська область Октябрський 319

    На початок
    О
    Овчаренко Петро Павлович Обраний по виборчому округу №73
    Дніпропетровська область Амур-Нижньодніпровський 73

    Олексєєнко Володимир Кирилович Обраний по виборчому округу №151
    Донецька область Мар’їнський 151

    Олійник Борис Ілліч Обраний по виборчому округу №190
    Запорізька область Запорізький 190

    Ольховський Борис Іванович Обраний по виборчому округу №388
    Харківська область Валківський 388

    Омеліч Віктор Семенович Обраний по виборчому округу №100
    Дніпропетровська область Верхньодніпровський 100

    Омельченко Григорій Омелянович Обраний по виборчому округу №322
    Полтавська область Кременчуцький-Крюківський 322

    Омельчук Роман Юстинович Обраний по виборчому округу №334
    Рівненська область Замковий 334

    Оробець Юрій Миколайович Обраний по виборчому округу №15
    м.Київ Промисловий 15

    Осадчук Петро Ілліч Обраний по виборчому округу №206
    Івано-Франківська область Тлумацький 206

    Осташ Ігор Іванович Обраний по виборчому округу №269
    Львівська область Стрийський 269

    Охріменко Костянтин Олександрович Обраний по виборчому округу №123
    Донецька область Дружківський 123

    На початок
    П
    Павленко Едуард Іванович Обраний по виборчому округу №27
    Автономна Республіка Крим Центральний 27

    Павловський Михайло Антонович Обраний по виборчому округу №406
    Хмельницька область Центральний 406

    Паламарчук Валерій Олександрович Обраний по виборчому округу №291
    Миколаївська область Миколаївський сільський 291

    Панасовський Олег Григорович Обраний по виборчому округу №147
    Донецька область Артемівський 147

    Парасунько Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №51
    Вінницька область Могилів-Подільський 51

    Парубок Омелян Никонович Обраний по виборчому округу №424
    Черкаська область Монастирищенський 424

    Пасечна Людмила Яківна Обраний по виборчому округу №126
    Донецька область Костянтинівський 126

    Пасько Сергій Олексійович Обраний по виборчому округу №425
    Черкаська область Звенигородський 425

    Пейгалайнен Анатолій Володимирович Обраний по виборчому округу №143
    Донецька область Харцизький 143

    Петренко Анатолій Андрійович Обраний по виборчому округу №153
    Донецька область Слов’янський 153

    Петренко Дмитро Дмитрович Обраний по виборчому округу №255
    Луганська область Перевальський 255

    Петренко Микола Іванович Обраний по виборчому округу №230
    Кіровоградська область Гайворонський 230

    Петрук Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №336
    Рівненська область Володимирецький 336

    Пєхота Володимир Юлiйович Обраний по виборчому округу №374
    Харківська область Московський 374

    Пилипенко Микола Васильович Обраний по виборчому округу №29
    Автономна Республіка Крим Джанкойський 29

    Пилипчук Володимир Мефодійович Обраний по виборчому округу №196
    Івано-Франківська область Центральний 196

    Пинзеник Віктор Михайлович Обраний по виборчому округу №264
    Львівська область Південний 264

    Писаренко Анатолій Аркадійович Обраний по виборчому округу №111
    Донецька область Кіровський 111

    Півторак Володимир Вікторович Обраний по виборчому округу №419
    Черкаська область Соснівський 419

    Піскуновський Костянтин Володимирович Обраний по виборчому округу №63
    Вінницька область Ямпільський 63

    Платовський Євген Володимирович Обраний по виборчому округу №288
    Миколаївська область Вознесенський 288

    Плоткін Вадим Григорович Обраний по виборчому округу №307
    Одеська область Морський 307

    Плющ Іван Степанович Обраний по виборчому округу №445
    Чернігівська область Борзнянський 445

    Поживанов Михайло Олександрович Обраний по виборчому округу №135
    Донецька область Маріупольський Жовтневий 135

    Понеділко Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №182
    Запорізька область Орджонікідзевський 182

    Пономаренко Борис Йосипович Обраний по виборчому округу №422
    Черкаська область Смілянський 422

    Попеску Іван Васильович Обраний по виборчому округу №434
    Чернівецька область Глибоцький 434

    Попов Дмитро Антонович Обраний по виборчому округу №308
    Одеська область Біляївський 308

    Поровський Микола Іванович Обраний по виборчому округу №341
    Рівненська область Рівненський 341

    Пронюк Євген Васильович Обраний по виборчому округу №205
    Івано-Франківська область Тисменецький 205

    Процев’ят Тарас Іванович Обраний по виборчому округу №268
    Львівська область Самбірський 268

    Пудрик Валерій Юрійович Обраний по виборчому округу №134
    Донецька область Макіївський-Червоногвардійський 134

    Пустовойтовський Володимир Семенович Обраний по виборчому округу №384
    Харківська область Первомайський 384

    Пшенична Ольга Миколаївна Обраний по виборчому округу №40
    Автономна Республіка Крим Ленінський40

    На початок
    Р
    Радченко Галина Федорівна Обраний по виборчому округу №442
    Чернігівська область Прилуцький 442

    Радько Василь Іванович Обраний по виборчому округу №351
    Сумська область Кролевецький 351

    Райковський Броніслав Станіславович Обраний по виборчому округу №385
    Харківська область Чугуївський 385

    Ратушний Михайло Ярославович Обраний по виборчому округу №361
    Тернопільська область Збаразький 361

    Раханський Анатолій Варфоломійович Обраний по виборчому округу №30
    Автономна Республіка Крим Євпаторійський 30

    Ричагов Григорій Васильович Обраний по виборчому округу №316
    Одеська область Татарбунарський 316

    Роєнко Віктор Григорович Обраний по виборчому округу №423
    Черкаська область Уманський 423

    Рудик Іван Леонтійович Обраний по виборчому округу №405
    Хмельницька область Заводський 405

    Рудченко Микола Миколайович Обраний по виборчому округу №163
    Житомирська область Малинський 163

    Рябець Михайло Михайлович Обраний по виборчому округу №173
    Закарпатська область Свалявський 173

    Рябченко Олександр Володимирович Обраний по виборчому округу №75
    Дніпропетровська область Вузівський 75

    На початок
    С
    Савченко Віктор Григорович Обраний по виборчому округу №80
    Дніпропетровська область Ленінський 80

    Садько Володимир Григорович Обраний по виборчому округу №102
    Дніпропетровська область Новомосковський сільський 102

    Самойлик Катерина Семенівна Обраний по виборчому округу №403
    Херсонська область Чаплинський 403

    Самофалов Геннадій Григорович Обраний по виборчому округу №121
    Донецька область Дзержинський 121

    Сас Сергій Володимирович Обраний по виборчому округу №231
    Кіровоградська область Маловисківський 231

    Сахань Іван Якович Обраний по виборчому округу №417
    Хмельницька область Ярмолинецький 417

    Свято Василь Петрович Обраний по виборчому округу №416
    Хмельницька область Чемеровецький 416

    Севрюков Володимир Васильович Обраний по виборчому округу №297
    Одеська область Малиновський 297

    Селіфонтьєв Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №86
    Дніпропетровська область Гірницький 86

    Семенчук Віктор Михайлович Обраний по виборчому округу №415
    Хмельницька область Старокостянтинівський 415

    Семенюк Валентина Петрівна Обраний по виборчому округу №159
    Житомирська область Андрушівський 159

    Семиноженко Володимир Петрович Обраний по виборчому округу №366
    Харківська область Вузівський 366

    Сергієнко Валерій Ігоревич Обраний по виборчому округу №295
    Одеська область Іллічівський 295

    Сидоренко Григорій Васильович Обраний по виборчому округу №162
    Житомирська область Коростишівський 162

    Сизенко Юрій Павлович Обраний по виборчому округу №177
    Запорізька область Жовтневий 177

    Симоненко Валентин Костянтинович Обраний по виборчому округу №298
    Одеська область Північний 298

    Симоненко Іван Петрович Обраний по виборчому округу №440
    Чернігівська область Новозаводський 440

    Симоненко Петро Миколайович Обраний по виборчому округу №150
    Донецька область Красноармійський 150

    Сирота Михайло Дмитрович Обраний по виборчому округу №418
    Черкаська область Придніпровський 418

    Сікалов Валерій Іванович Обраний по виборчому округу №119
    Донецька область Горлівський-Микитівський 119

    Сінченко Сергій Григорович Обраний по виборчому округу №242
    Луганська область Брянківський 242

    Скіпальський Олександр Олександрович Обраний по виборчому округу №66
    Волинська область Володимир-Волинський 66

    Славов Микола Антонович Обраний по виборчому округу №13
    м.Київ Подільский 13

    Сластьон Юрій Федорович Обраний по виборчому округу №401
    Херсонська область Голопристанський 401

    Слободянюк Сергій Миколайович Обраний по виборчому округу №167
    Закарпатська область Ужгородський міський 167

    Смірнов Євген Леонідович Обраний по виборчому округу №61
    Вінницька область Тульчинський 61

    Снігач Андрій Прокопович Обраний по виборчому округу №399
    Херсонська область Великолепетиський 399

    Соболєв Сергій Владиславович Обраний по виборчому округу №183
    Запорізька область Хортицький 183

    Сокерчак Вячеслав Михайлович Обраний по виборчому округу №314
    Одеська область Савранський 314

    Спіженко Юрій Прокопович Обраний по виборчому округу №165
    Житомирська область Олевський 165

    Старовойтова Галина Максимівна Обраний по виборчому округу №32
    Автономна Республіка Крим Красноперекопський 32

    Степанов Михайло Володимирович Обраний по виборчому округу №257
    Луганська область Слов’яносербський 257

    Степанов Олександр Петрович Обраний по виборчому округу №439
    Чернігівська область Деснянський 439

    Степанов Петро Степанович Обраний по виборчому округу №236
    Луганська область Ватутінський 236

    Степанюк Дмитро Петрович Обраний по виборчому округу №87
    Дніпропетровська область Дзержинський 87

    Степенко Василь Іванович Обраний по виборчому округу №331
    Полтавська область Полтавський 331

    Стецьків Тарас Степанович Обраний по виборчому округу №273
    Львівська область Городоцький 273

    Стецько Ярослава Йосипівна Обраний по виборчому округу №201
    Івано-Франківська область Надвірнянський 201

    Стешенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №256
    Луганська область Сватівський 256

    Сторіжко Володимир Юхимович Обраний по виборчому округу №349
    Сумська область Шосткинський 349

    Стоян Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №62
    Вінницька область Шаргородський 62

    Стретович Володимир Миколайович Обраний по виборчому округу №58
    Вінницька область Немирівський 58

    Судницин Федір Семенович Обраний по виборчому округу №184
    Запорізька область Шевченківський 184

    Сургай Микола Сафонович Обраний по виборчому округу №142
    Донецька область Торезький 142

    Суслов Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №383
    Харківська область Люботинський 383

    На початок
    Т
    Танюк Леонід(Лесь) Степанович Обраний по виборчому округу №267
    Львівська область Дрогобицький міський 267

    Таран Микола Васильович Обраний по виборчому округу №180
    Запорізька область Леваневський 180

    Таран (Терен) Віктор Васильович Обраний по виборчому округу №321
    Полтавська область Кременчуцький-Автозаводський 321

    Таранов Олег Вадимович Обраний по виборчому округу №372
    Харківська область Комсомольський 372

    Татаринов Анатолій Арефійович Обраний по виборчому округу №132
    Донецька область Макіївський-Совєтський 132

    Терець Валерій Миколайович Обраний по виборчому округу №187
    Запорізька область Токмацький 187

    Терещук Василь Васильович Обраний по виборчому округу №138
    Донецька область Маріупольський-Приморський 138

    Терьохін Сергій Анатолійович Обраний по виборчому округу №320
    Полтавська область Комсомольський 320

    Тима Юрій Казимирович Обраний по виборчому округу №365
    Тернопільська область Чортківський 365

    Тимошенко Юлія Володимирівна Обраний по виборчому округу №229
    Кіровоградська область Бобринецький 229

    Тихонов Юрій Тимофійович Обраний по виборчому округу №101
    Дніпропетровська область Нікопольський сільський 101

    Тітенко Валерій Григорович Обраний по виборчому округу №313
    Одеська область Комінтернівський 313

    Ткаченко Володимир Анатолійович Обраний по виборчому округу №347
    Сумська область Охтирський 347

    Ткаченко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №430
    Черкаська область Шполянський 430

    Ткаченко Степан Кузьмич Обраний по виборчому округу №192
    Запорізька область Мелітопольський 192

    Товт Михайло Михайлович Обраний по виборчому округу №169
    Закарпатська область Берегівський 169

    Тодоров Євген Семенович Обраний по виборчому округу №185
    Запорізька область Бердянський міський 185

    Тютін Вячеслав Олександрович Обраний по виборчому округу №74
    Дніпропетровська область Бабушкінський 74

    На початок
    У
    Угаров Геннадій Юрійович Обраний по виборчому округу №186
    Запорізька область Мелітопольський міський 186

    Уланов Валентин Миколайович Обраний по виборчому округу №258
    Луганська область Станично-Луганський 258

    Улинець Василь Георгійович Обраний по виборчому округу №168
    Закарпатська область Мукачівський 168

    Устич Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №171
    Закарпатська область Іршавський 171

    На початок
    Ф
    Федорин Ярослав Володимирович Обраний по виборчому округу №4
    м.Київ Голосіївський 4

    Філіпчук Георгій Георгійович Обраний по виборчому округу №437
    Чернівецька область Кіцманський 437

    Франчук Анатолій Романович Обраний по виборчому округу №31
    Автономна Республіка Крим Керченський 31

    Франчук Ігор Анатолійович Обраний по виборчому округу №35
    Автономна Республіка Крим Ялтинський 35

    На початок
    Х
    Харламов Віктор Георгійович Обраний по виборчому округу №103
    Дніпропетровська область Петропавлівський 103

    Хмара Степан Ілліч Обраний по виборчому округу №261
    Львівська область Залізничний 261

    Хмельовий Анатолій Петрович Обраний по виборчому округу №140
    Донецька область Слов’янський міський 140

    Хомич Микола Васильович Обраний по виборчому округу №338
    Рівненська область Дубровицький 338

    Худомака Віктор Петрович Обраний по виборчому округу №95
    Дніпропетровська область Новомосковський міський 95

    Хунов Анатолій Ісмаїлович Обраний по виборчому округу №130
    Донецька область Краснолиманський 130

    На початок
    Ц
    Целих Юрій Георгійович Обраний по виборчому округу №233
    Кіровоградська область Новоукраїнський 233

    Цибенко Петро Степанович Обраний по виборчому округу №249
    Луганська область Свердловський 249

    Цушко Василь Петрович Обраний по виборчому округу №315
    Одеська область Тарутинський 315

    На початок
    Ч
    Чапюк Ростислав Степанович Обраний по виборчому округу №71
    Волинська область Ківерцівський 71

    Чеботарьов Валентин Павлович Обраний по виборчому округу №227
    Кіровоградська область Олександрійський міський 227

    Чейпеш Сергій Іванович Обраний по виборчому округу №170
    Закарпатська область Виноградівський 170

    Чемерис Володимир Володимирович Обраний по виборчому округу №265
    Львівська область Франківський 265

    Червоній Василь Михайлович Обраний по виборчому округу №335
    Рівненська область Дубенський 335

    Черенков Олександр Павлович Обраний по виборчому округу №253
    Луганська область Біловодський 253

    Череп Валерій Іванович Обраний по виборчому округу №350
    Сумська область Білопільський 350

    Черепков Володимир Федорович Обраний по виборчому округу №117
    Донецька область Артемівський міський 117

    Черновецький Леонід Михайлович Обраний по виборчому округу №5
    м.Київ Дарницький 5

    Чернявський Олексій Пилипович Обраний по виборчому округу №353
    Сумська область Сумський 353

    Чечетов Михайло Васильович Обраний по виборчому округу №125
    Донецька область Юнокомунарський 125

    Чивюк Микола Васильович Обраний по виборчому округу №292
    Миколаївська область Новобузький 292

    Чиж Іван Сергійович Обраний по виборчому округу №414
    Хмельницька область Летичівський 414

    Чікал Адам Васильович Обраний по виборчому округу №156
    Житомирська область Бердичівський 156

    Чобіт Дмитро Васильович Обраний по виборчому округу №271
    Львівська область Бродівський 271

    Чорновіл Вячеслав Максимович Обраний по виборчому округу №357
    Тернопільська область Подільський 357

    Чорноусенко Олег Іванович Обраний по виборчому округу №379
    Харківська область Червонозаводський 379

    Чукмасов Сергій Олександрович Обраний по виборчому округу №81
    Дніпропетровська область Петровський 81

    Чулаков Євген Родіонович Обраний по виборчому округу №99
    Дніпропетровська область Васильківський 99

    Чумак Микола Васильович Обраний по виборчому округу №443
    Чернігівська область Бахмацький 443

    Чумаченко Микола Іванович Обраний по виборчому округу №441
    Чернігівська область Ніжинський 441

    Чупахін Олександр Михайлович Обраний по виборчому округу №381
    Харківська область Куп’янський 381

    Чурута Михайло Іванович Обраний по виборчому округу №251
    Луганська область Стахановський 251

    На початок
    Ш
    Шаланський Анатолій Миколайович Обраний по виборчому округу №226
    Кіровоградська область Знам’янський 226

    Шамарин Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №144
    Донецька область Шахтарський 144

    Шандрюк Олександр Іванович Обраний по виборчому округу №266
    Львівська область Шевченківський 266

    Шаров Ігор Федорович Обраний по виборчому округу №41
    Автономна Республіка Крим Роздольненський 41

    Швидкий Петро Євдокимович Обраний по виборчому округу №276
    Львівська область Жовківський 276

    Шевченко Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №133
    Донецька область Макіївський-Центральний 133

    Шевченко Віталій Федорович Обраний по виборчому округу №213
    Київська область Фастівський 213

    Шевченко Володимир Іванович Обраний по виборчому округу №340
    Рівненська область Костопільський 340

    Шейко Петро Володимирович Обраний по виборчому округу №444
    Чернігівська область Бобровицький 444

    Шеренін Юрій Леонідович Обраний по виборчому округу №44
    м.Севастополь Гагарінський 44

    Шестаков Віктор Петрович Обраний по виборчому округу №137
    Донецька область Маріупольський-Орджонікідзевський 137

    Шеховцов Олексій Дмитрович Обраний по виборчому округу №128
    Донецька область Новокраматорський 128

    Шибко Віталій Якович Обраний по виборчому округу №82
    Дніпропетровська область Самарський 82

    Шишкін Віктор Іванович Обраний по виборчому округу №296
    Одеська область Київський 296

    Шкрабак Павло Ананійович Обраний по виборчому округу №293
    Миколаївська область Снігурівський 293

    Шпек Роман Васильович Обраний по виборчому округу №200
    Івано-Франківська область Косівський 200

    Штепа Наталія Петрівна Обраний по виборчому округу №42
    Автономна Республіка Крим Сімферопольський 42

    Шулежко Марія Яківна Обраний по виборчому округу №421
    Черкаська область Канівський 421

    На початок
    Щ
    Щербань Володимир Петрович Обраний по виборчому округу №107
    Донецька область Будьоннівський 107

    Щербань Євген Олександрович Обраний по виборчому округу №148
    Донецька область Волноваський 148

    На початок
    Ю
    Юрковський Анатолій Вільгельмович Обраний по виборчому округу №45
    м.Севастополь Ленінський 45

    Юрковський Віталій Станіславович Обраний по виборчому округу №346
    Сумська область Конотопський 346

    Юхимчук Анатолій Петрович Обраний по виборчому округу №50
    Вінницька область Жмеринський 50

    Юхновський Ігор Рафаїлович Обраний по виборчому округу №263
    Львівська область Личаківський 263

    На початок
    Я
    Яблонський Валентин Андрійович Обраний по виборчому округу №407
    Хмельницька область Кам’янець-Подільський 407

    Яворівський Володимир Олександрович Обраний по виборчому округу №228
    Кіровоградська область Світловодський 228

    Ягоферов Анатолій Миколайович Обраний по виборчому округу №235
    Луганська область Артемівський 235

    Яковенко Валентин Петрович Обраний по виборчому округу №412
    Хмельницька область Дунаєвецький 412

    Яковенко Олександр Миколайович Обраний по виборчому округу №124
    Донецька область Єнакіївський 124

    Ямковий Іван Олексійович Обраний по виборчому округу №60
    Вінницька область Тростянецький 60

    Янко Станіслав Васильович Обраний по виборчому округу №139
    Донецька область Селидівський 139

    Яровенко Володимир Сергійович Обраний по виборчому округу №53
    Вінницька область Барський 53

    Ярошинський Богдан Харитонович Обраний по виборчому округу №337
    Рівненська область Гощанський 337

    Яценко Володимир Михайлович Обраний по виборчому округу №157
    Житомирська область Коростенський 157

    На початок

    Интернет реклама
    Прочтите также:
  • Народные Депутаты Украины 3-го созыва (1998-2002)
  • Народные депутаты Украины IV созыва (2002-2006)
  • Регионы Украины
  • Природоохранные зоны Украины
  • Народные Депутаты Украины 1-го созыва (1990-1994)
  • Вверх страницы

    Предложение

    Вы должны зарегестрироваться, чтобы оставить комментарий.

    Новости | Политика | Праздники | Фотографии | Смайлики | Темы | Биографии | Украина | Ссылки | ФОРУМ

    Какой Янукович?

    Срок жизни ресурса